כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > תוכניות לימודים > פקולטות > הפקולטה לחינוך > כתבות > המסלול לחינוך יסודי יצא לסיור בין פטריות וגמדים

המסלול לחינוך יסודי יצא לסיור בין פטריות וגמדים

צוות המסלול לחינוך יסודי יצא לסיור מרתק שהתמקד בספרות ילדים בגני סיפור בעיר חולון. הסיור הדגיש את חווית הלמידה המיוחדת בסביבה עשירה ולא שגרתית. הסטודנטיות קראו והציגו את סיפורי הילדים תוך כדי התבוננות בפסלים, וחיפשו כיווני השראה, רעיונות וכיוונים חדשים.

 

בין הפסלים בגן נמצאים פסלי הברונזה של האמן ריצ'רד שילה שעוצבו בהשראת גיבורי הסיפור "דירה להשכיר", מאת הסופרת לאה גולדברג. הפסלים הם האנשה הומוריסטית של הדמויות בסיפור המנסות להעביר מסר של סובלנות ואחווה בין יצורים שונים זה מזה באופיים.  


בהמשך הסיור הציגו סטודנטיות מהתכנית להכשרת אקדמאים להוראה את הסיפור "על גמדים, פטריות ומה עוד?" מאת הסופרת והמאיירת אלונה פרנקל. הן לא יכלו לחשוב על תפאורה מתאימה יותר מפסלי האבן והשיש בדמותם של פטריות וגמדים יצוקים מברונזה,  בעיצובו של האמן גדי פריימן.


מגני הסיפור המשיך הסיור למוזיאון הילדים בחולון, שם עברו הסטודנטיות מסלולי הרפתקאות ולמידה שהדגימו התמודדות עם קשת של רגשות ועם שאלות סקרניות. לאורך המסלולים חוו הסטודנטיות את עולם הילדות ותרבות הילד בדרך מעניינת ומעוררת את הדמיון ואת המחשבה. 

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*