כניסה

תואר שני ותעודת הוראה M.Teach

​​ראש היחידה ללימודי M.Teach: פרופ' אביבה קליגר
aviva.klieger@beitberl.ac.il

המכללה האקדמית בית ברל מציעה תכניות ייחודיות הנותנות מענה לצורך העולה וגובר של מערכת החינוך בארץ בשנים האחרונות במורים מקצועיים בעלי תואר שני היכולים ללמד את מקצועות הליבה ברמה של 5 יח"ל.
תכניות ה M.Teach בהוראת המדעים (כימיה וביולוגיה), ובהוראת המתמטיקה לבית הספר​ העל-יסודי הן תכניות חדשות ויוקרתיות המכשירות מורים איכותיים ומקצועיים להוראת מקצועות חשובים אלו ברמה של 5 יח"ל.

התכניות מקנות תואר שני בהוראת המקצוע, תעודת הוראה לבית הספר העל-יסודי ורישיון הוראה ללמד ולהגיש לבגרות בכיתות ז'-י"ב ברמה של 5 יח"ל.
המכללה האקדמית בית ברל היא המוסד האקדמי היחידי בארץ שקיבל אישור לפתיחת תכניות חדשניות אלו!
תכניות לימודים חדשות אלו מקנות למורים לעתיד כלים ומיומנויות שיסייעו להם לעורר בתלמידים את הסקרנות, המוטיבציה ואת אהבת המקצוע, דבר שיוביל לבחירתם במקצועות אלה כמקצוע לעתיד.

במקביל, אנו ממשיכים להציע את התכנית הוותיקה M.Teach בהוראה לבית הספר העל-יסודי הכוללת תואר שני ותעודת הוראה
ואת התכנית "מוסמך בהוראה" במסלול היסודי - תכנית ייחודית חדשנית ויוקרתית, המיועדת להכשיר אקדמאים בעלי ידע ומיומנויות כדי להצמיח את הילדים בהיבטים הרגשיים, החברתיים והקוגניטיביים של אישיותם. אנו בתכנית מבקשים להכין את בוגרי התכנית לתפקיד מורכב זה, תוך טיפוח מכוונות להוראה, נטיות של סוכן אנושי ומסוגלות עצמית הוראתית גבוהה. 

יתרונות התכניות

​1. העמקת הידע הדיסציפלינרי והאינטרדיסציפלינרי של הסטודנטים בנושאים עדכניים ומעניינים.
2.  חיזוק הידע העיוני בתחומי החינוך והפדגוגיה.
3. שילוב טכנולוגיות מתקדמות בהוראת המקצוע.
4. הכשרה מעשית בדגמים ייחודיים.
5. במהלך ההכשרה יתנסו הסטודנטים בתחקירנות מדעית טכנולוגית בתעשייה.
6. שותפות בין המכללה לרשת אורט ישראל בפרויקטים חינוכיים חדשניים ופורצי דרך בהוראה ובלמידה. בוגרים מצטיינים בתכנית יוכלו להשתלב בהמשך בהוראה, במחקר ופיתוח של תכניות לימודים או בהדרכת מורים אחרים ברשת אורט בהתאם לצרכים.

ידיעון היחידה ללימודי מוסמך בהוראה M.Teach 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.