כניסה

דברי פתיחה

המכללה האקדמית בית ברל כמרכז אקדמי יישומי בעל אוריינטציה חברתית, מציבה באמצעות מרכז "קשת" את לימודי התעודה, הפיתוח המקצועי, היזמות והחדשנות כחלק מרכזי בתפיסת העולם שלה ללמידה לאורך החיים.

הניסיון שלנו: למרכז ניסיון ומוניטין רבים בתהליכים של פיתוח מקצועי. מדי שנה משתתפים בתכניות שלנו כ-4,000 לומדים על פני קשת רחבה של קורסים, תכניות לגמול, השתלמויות מורים ולימודי תעודה לעוסקים בתחומי חינוך, חברה וקהילה. לצד אלה מתקיימות תכניות התערבות ויעץ אסטרטגי לארגונים ציבוריים ורשותיים, מערכות חינוך וארגוני מגזר שלישי.

המתודות והידע: אנו שוקדים לצייד את הלומדים שלנו במיטב הידע והכלים להצלחתם. במהלך השנים פיתחנו תפיסה יישומית, המשלבת בחוויית הלמידה מתודות של on the job training, חקרי מקרה, סימולציות וסדנאות להעצמה אישית. התכניות שלנו מבוססות על ידע אקדמי מחקרי המתעדכן כל הזמן, בתחומי הדעת של חינוך וחברה, ומשלבות ניסיון שטח רב וידע פרקטי בתחומי חינוך ולמידה, ניהול והתפתחות קריירות אישיות וארגוניות, מומחיות בלמידה ארגונית, תהליכי למידה וטכנולוגיות של פיתוח מקצועי, ידע בפיתוח ארגוני, מנהיגות והעצמה אישית. שילוב זה מעניק לקורסים ולתכניות שלנו צביון מעשי ועדכני המותאם לעולם הידע והעבודה של המאה ה-21.

הגאווה שלנו: אנו גאים במיוחד בסגל המרצים והמנחים המגוון, היצירתי והמקצועי שלנו, ובבוגרינו לאורך השנים שהביאו את תרומת ההתמקצעות שלהם לקידום המערכות בהן הם עובדים ורבים מהם התפתחו לתפקידי מפתח.

אני מזמין אתכם להצטרף אלינו כלומדים לאורך החיים ומבטיח לכם חוויית למידה ובית חם להתפתחות מקצועית נושאת ערך.

ד"ר איל שאול
ראש מרכז "קשת" להתפתחות מקצועית, ליזמות ולחדשנות

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*