כניסה

'יוצאים מגדרם' – מפצחים אתגרים משולחן העבודה

מרכז קשת מזמין צוותי ניהול בתי ספר ו/או צוותי אגפי חינוך לצאת מגדרם, תרתי משמע, ולחוות סדנאות פיצוח אתגרים משולחן העבודה באמצעות מתודולוגית החשיבה העיצובית – Design Thinking.  

בעת הזאת, בה כולנו חווים תקופה דרמטית של 'שיבוש', כאשר הדבר הכי קבוע הוא השינוי, חוסר הוודאות והעמימות מחייב אותנו לחשוב אחרת על האתגרים הניצבים בפנינו. הכלים של העולם הישן מאותגרים אף הם והבעיות הסבוכות מבקשות פתרונות יצירתיים ופורצי דרך. 

Design Thinking - חשיבה עיצובית היא מתודולוגיה מעשית ויצירתית לפתרון בעיות, מתוך כוונה לתוצאה עתידית עדיפה. היא מנוע של חדשנות הבונה רעיונות ללא הצבת גבולות. החשיבה העיצובית קיימת כבר מספר שנים, לאחרונה תפסה תאוצה והפכה למתודולוגיה סדורה, הנלמדת באקדמיה ובמקומות נוספים מלבד עולמות העיצוב. היא מתאמת בין צרכים אנושיים, טכנולוגיה ואסטרטגיה על מנת לפתור בעיות סבוכות ובדרך עבודתה מייצרת ערך ומעמידה את האדם המצוי במרכז.

על מנת ליצור חדשנות משמעותית נדרשת מוכנות לצאת אל הלא–נודע, להבין את התפישה שהעתיד מציע, ולתרגם אותו דרך רעיונות לפתרון. אנחנו במרכז 'קשת' מזמינים אתכם לנצח את אתגרי שולחן העבודה ולחלץ עימנו פתרונות יצירתיים וברי קיימא שיצעידו אתכם קדימה... עד לאתגר הבא. תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*