כניסה

TEDxBeitBerlCollege


ב 23/12/2021 התקיים אירוע TEDx במכללה האקדמית בית ברל על ידי המרכז לחדשנות בחינוך. אירוע זה נועד להפיץ רעיונות בנושא החינוך ולצורך כך בחרנו 9 מרצים מעוררי השראה המגיעים מעולם החינוך.
האירוע וההכנות לאירוע, בהנחייתם של ראש המרכז לחדשנות בחינוך - דניאל קובלר ואור בן דורי - מנהלת פרויקטים בהפקתו של עידו קפלן, ארכו כשלושה חודשים וכללו סדרה של 5 מפגשים בזום, שני מפגשים פרונטליים, חזרה גנרלית ויום המופע. 

פרופ' יולי תמיר - הרצאתה עסקה בתשובה לשאלה - מדוע מבחני פיזה משווקים הבטחות שווא, פוגעים בתלמידים החלשים ומעוותים את מערכת החינוך.
יהונתן דורון - "חינוך מצופה בשוקולד". הרצאתו עסקה במהותו של החינוך הטהור המבוסס על קשר אישי, הכלה והבנה של מרחב הגדילה שבו חיים ילדים ומבוגרים כאחד.
יעקב הכט - חינוך דמוקרטי. הרצאתו עסקה בשאלה מדוע צריך לחוות חיים דמוקרטיים כבר בבית הספר?
פרופ' יורם הרפז - הרצאתו עסקה בהצעתו כיצד לארגן את מערכות החינוך מחדש.
נעמי גוברין-שוורץ - הרצאתה עסקה בתוכנית ה SEL CHALLENGE של עמותת 8200, תוכנית המקדמת מיזמים חינוכיים בעזרת מודל הChallenge במטרה לייצר שינוי חברתי ולשפר את תחום החינוך בישראל.
למא מסארווה - הרצאתה עסקה בכלי שאותו פיתחה Inner Switch Mirror אותו פיתחה בשביל שסייע לה לעבור משבר חברתי ולצאת ממנו חזקה, חדשה ומצליחה יותר.
נועה הילזנרט - הרצאתה עסקה בשיעורים ששכחו ללמד בבתי הספר.
אלון ארבץ - הרצאתו עסקה בשבירת מוסכמות בקרב התפיסה הרווחת בקהילת היזמים, משקיעים והציבור הרחב שסטארטאפ צריך לעשות ״מהפכה״ או ״לשנות את העולם״ בכדי להצליח בגדול.
להרצאה >

יואב אסא - הרצאתו עסקה בסיפורו האישי מעורר השראה, על כוחו של רצון, על הישרדות, על התמודדות עם סבל איום של אדם שאולי עשוי לגרום לכל אחד לחשוב פעם נוספת על איך נכון להתמודד עם אתגרים.
להרצאה >


 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*