כניסה

פיתוחים פדגוגיים

  מטרת הפעילות היא לבחון את הפוטנציאל הטמון בסביבה הלימודית במרחב האינטראקטיבי לקידום תהליכי הוראה-למידה, המותאמים לשונות שבין לומדים.
הסדנא מתמקדת בבחינת המרחב כדגם אפשרי לארגון ועיצוב סביבת למידה, אשר מאפייניה הייחודיים באים לידי ביטוי: בארגון המבנה הפיסי (מסגרות למידה). באופיים של המשאבים הטכנולוגיים וקשרם לצרכים ולנטיות של לומדים שונים (סגנונות למידה). במשאבי המידע ותפקידם, בזיקה לצורכי הלומדים ולהבדלים שביניהם (משאבי למידה). הפעילויות, העוסקות בנושא האלימות, מבוססות על התנסות פעילה בסביבה ובמשאביה ועל ניתוח רפלקטיבי המכוון להפקת תובנות לגבי הפוטנציאל הקוריקולרי הטמון בסביבת הוראה-למידה זו.

 

 

חנוכיה ומנורה

  חוברת פעילויות המבוססות על מטרות מתכנית הלימודים ומשלבות מדיות שונות. החוברת מבקשת להדגים פעילויות הוראה-למידה, המתרחשות בסביבה לימודית גמישה, אינטראקטיבית, עתירת משאבי מידע וטכנולוגיה.
הפעילויות כוללות הצעות המתאימות ללומדים שונים ומאפשרות למורים וללומדים להתאים, לבחור, להוסיף או להשמיט נושאים בהתאם לצורכיהם. הנושאים בהם עוסקת החוברת: גלגולי המנורה, המנורה בסמל המדינה, הקשר בין המנורה לחנוכייה, מעצבים סמל למדינה.

 

 

האור- יחידת לימוד רב-תחומית משולבת טכנולוגיה

  ביחידת לימוד זו נעשה נסיון לאפשר למורים מתחומידעת ובשכבות גיל שונות לשלב את העיסוק בחג החנוכה במסגרות הוראה קיימות. כמו כן, נעשה ניסיון להדגים אפשרויות של שילוב טכנולוגיות בהוראת מקצועות שונים.
היסוד המארגן שנבחר ליחידה הוא מושג האור- מושג על תחומי המזמן טיפול במגוון תחומי לימוד, ומאפשר חיבורים וקישורים בין תחומי דעת שונים.

 

 

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*