כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > מרכזים > המרכז לתכנון לימודים > שירותי המרכז > תערוכות המרכז > שבילים סרוקים - הפוטנציאל של-QR בסביבה הלימודית
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
<div></div>
טלפון
דואר אלקטרוני

שבילים סרוקים - הפוטנציאל של-QR בסביבה הלימודית

תערוכה זו באה לסכם יום למידה בנושא "שימוש בטכנולוגיות חדשניות התומכות בהוראה", אשר נערך ב'מרכז לתכנון לימודים'. יום זה הוא פרי שיתוף פעולה של סדנת העיצוב, המרחב האינטראקטיבי והספרייה הפדגוגית ומטרתו הייתה ללמוד ולהכיר את פני המכללה באמצעות משחק וחוויה, תוך שימוש ב-QR ובשילוב סיור רגלי.

החלק הראשון של היום הוקדש להקניית ידע בעיצוב וטכנולוגיה וכלל שתי סדנאות: נא לא לכבות פלאפונים- סדנא בנושא צילום. מנפלאות ה-QR - הכרות והתקנה עם המושג והאפליקציה.

החלק השני התקיים ברחבי המכללה וכלל סיור מודרך ע"י ד"ר אבי זהבי, בשילוב פעילות אינטראקטיבית. במהלך הסיור סרקו המשתתפים קודי QR- (Quick Response Code ) שהוצבו ברחבי המכללה והפנו למשימות כגון: צילום בטלפונים חכמים, העלאת התצלומים לדף הפייסבוק של הקבוצה, שאלות המתייחסות להיסטוריה של המכללה, הכרת מבנים וממצאים ארכיאולוגיים אשר על פי רוב אנו חולפים על פניהם מבלי משים...

החלק השלישי והאחרון של יום הלמידה הוקדש ללמידה מתוך התוצרים וכלל שתי סדנאות: תמונה שווה אלף מילים- הצגה וניתוח תצלומים. QR לשימושים לימודיים- הדרכה וטיפים ליצירת קודיQR .

התצלומים המוצגים בתערוכה הם פרי יצירתם של משתתפי הסיור.

 

 

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*