כניסה

תמיכה בלימודי הלשון

צוות מרכז התמיכה יסייע לסטודנטים של הקורסים "עברית בהוראה לגיל הרך ולבית הספר היסודי", "כתיבה אקדמית" ו"לשון לאקדמאים", שאינם לומדים בקורסים המותאמים בלשון. הסיוע יהיה קבוצתי או פרטני. סטודנטים הלומדים בקורסים המותאמים (ראו להלן) אינם זכאים לסיוע נוסף בלשון במרכז התמיכה למעט מרתונים לקראת בחינות.
לפרטים ולסיוע נא לפנות לטל במייל tal.lavi1@beitberl.ac.i ולדנה במייל dana.brandis@beitberl.ac.il 

קורסים מותאמים בלשון רמה  א' ב' ו - ג' 
הקורסים המותאמים בלשון מוצעים לסטודנטים עם ליקויי למידה כתחליף לקורסים הרגילים ומוכרים על ידי המכללה. הקורסים מתקיימים במקביל לקורסים הרגילים בלשון במכללה, כחלק משיתוף פעולה בין מרכז התמיכה לבין לימודי יסוד בלשון. המרצה - דנה ברנדייס, מומחית בלשון וכן בהוראת סטודנטים עם ליקויי למידה. הקורסים נלמדים בקבוצות קטנות. החומרים מונגשים ומותאמים לסטודנטים עם ליקויי למידה. לפני הבחינות יתקיימו תגבורים. תינתן עדיפות לסטודנטים ממרכז התמיכה, לסטודנטים אשר קבלו בחינה מותאמת בלשון במהלך התיכון ולסטודנטים עם דיסלקסיה חריפה.
 
  • קורס לשון רמה א' - קורס שנתי, יתקיים בימי ראשון בשעה 10.00-8.30.
  • שני קורסי לשון רמה ב' מותאם שנתי יתקיימו בימי רביעי בשעות הבאים:
    11.45-10.15 וב- 15.45-14.15
  • קורס לשון רמה ג' מותאם - קורס סמסטריאלי יתקיים השנה בשני מועדים נפרדים:
    בסמסטר א' וגם בסמסטר ב' ביום ד' בשעה 10.00-8.30 בהנחיית דנה ברנדייס. 
הרישום לקורסים ייעשה באופן עצמאי דרך מערכת מידע אישי לבניית מערכת השעות. רק עם העלאת האבחון ובקבלת זכאות להתאמות במבחנים תיפתח האופציה לרישום לקורסים המותאמים. יש חשיבות של העלאת דוחות האבחון בהקדם לצורך הערכות נכונה לכל תקופת הלימודים. סטודנט שמסר אבחונים ואושרו לו התאמות, זכאי לקורס מותאם לכל תקופת הלימודים.


תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.