כניסה
המכללה האקדמית בית ברל > ספריות > הספרייה הפדגוגית – מרכז תכנון לימודים, הוראה והערכה > שירותי הספרייה > מאגר פעילויות > אומנות - אמנות דיגיטלית- סדנת מבוא בפוטושופ העוסקת בשמירה על איכות הסביבה

אומנות - אמנות דיגיטלית- סדנת מבוא בפוטושופ העוסקת בשמירה על איכות הסביבה

שם פריט סדנת מבוא בפוטושופ העוסקת בשמירה על איכות הסביבה
מחבר עתיר, עופר
סוג פריט נושא מעובד, יחידת הוראה
עבודת סטודנט
תיאור היחידה עוסקת בהיכרות בסיסית עם תוכנת הפוטושופ דרך תרגיל העוסק בשמירה על איכות הסביבה, במהלכו יכירו התלמידים את כלי הפוטושופ וסביבת העבודה שלו ויבצעו תרגילים המרחיבים את הידע בכלי.
ביחידה ארבעה שיעורים: השיעור הראשון - איכות הסביבה והעולם החזותי הדיגיטלי. השיעור מטפל במושגים: איכות הסביבה, זיהום אוויר, התחממות גלובלית, אפקט החממה, המסת קרחונים, מחזור, אנרגיה נקייה ; השיעור השני- היכרות עם יכולות עיבוד תמונה בפוטושופ. השיעור  מטפל במושגים: רזולוציה וגודל אימג', DPI, PPI, צבעים של תמונה, סטורציה ; השיעור השלישי- היכרות עם פונקציית הבחירה (Selection) בפוטושופ. השיעור מטפל במושגים:Selection, Geometric sekection,Ouick Selection Tool, Move Sekection, Save Selection, Magic Wand, Lasso Tools, Cropping tool. השיעור הרביעי- היכרות עם עבודה בשכבות בפוטושופ.
כל שיעור כולל: מטרות, מושגים, אמצעי המחשה, הבהרה והרהור, מיומנויות וטכניקות נלמדות, חומרים וציוד נדרש, מבנה השיעור מהלכו ולוח זמנים.
תחום / נושא אמנות
אמנות - אמנות דיגיטלית
כיתה כתה ז
כתה ח
כתה ט
מקום הוצאה הפקולטה לאמנויות - המדרשה, בית ברל
עמודים ע'
שנה עברית תשעב
שנה לועזית 2012
מרכז / מכללה מרכז תכנון לימודים - מכללת בית ברל
הערות היחידה נכתבה בהנחיית : ד"ר ברונפלד - שטיין חוה
כתובת אתר לחצו


 

תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*