יעץ פרטני לעובדי הוראה בראשית דרכם המקצועית

ביחידת "פורשים כנף להוראה", לצד התמיכה הקבוצתית ותהליכי החונכות והליווי האישיים של החונכים, המלווים וממנחי הסדנאות, קיימים ערוצי עזרה ותמיכה פרטניים נוספים. אלה עומדים לרשות פונים במקרים בהם הם נתקלים בהתלבטויות, קשיים או מצבי משבר כגון: פגיעה בזכויות פרופסיונליות, הצפה רגשית עקב עומס רב, הפסקת עבודה, פגיעה פיזית או מילולית, אי מינוי חונך או חוסר שביעות רצון מתמיכתו, רצון לעזוב את מערכת החינוך, קשיים בטיפול בתלמידים בעלי צרכים מיוחדים ויצירת סביבה מונגשת עבורם, או כל עניין טעון ובעייתי אחר בתחומים האלה.

המלצתנו היא לפנות תחילה למנחה או למלווה הסדנה או ההשתלמות ושיתופו בהתלבטות או בקושי. אם נראה כי נדרש מענה נוסף, או אם אתם מבקשים לקבל עוד נקודת מבט, תוכלו להתייעץ עם ד"ר ספייה ערפאת – מנהלת היחידה, מלי ליבוביץ – מרכזת ההתמחות, ד"ר רימונה כהן או ד"ר אסעד מחאג'נה – מרכזי התחום של הפיתוח המקצועי לגננות ולמורים מתחילים לאחר שנת הסטאז'.

ניתן לסייע למתמחים ולמורים מתחילים גם באמצעות מענה ייעודי, בפגישה אישית לייעוץ ותמיכה רגשית או ביעץ הממוקד בזכויות ובחובות עובד ההוראה בראשית דרכו המקצועית. לצורך זה הוקם ביחידת "פורשים כנף להוראה", מוקד ייעוץ אישי למתן סיוע פרטני לעובדי ההוראה החדשים והמתמחים.

יעץ פרטני ממוקד לתחום הרגשי

פגישה אחת או שתיים במקרים בהם ההתלבטויות או הקשיים בהם אתם נתקלים אינם מקבלים מענה מספק מבחינתכם, והייתם רוצים להתייעץ באופן יחידני ודיסקרטי עם יועצת חינוכית.
לתיאום פגישה אישית לייעוץ יש לפנות במייל אל מוניקה פרידמן, יועצת חינוכית, רכזת ייעוץ אישי, monica.friedman@beitberl.ac.il

יעץ למיצוי זכויות פרופסיונליות

יעץ ותמיכה בתחום יחסי העבודה ותנאי העבודה של עובדי הוראה בראשית דרכם המקצועית (שכר, גמולים, חובות וזכויות).לקביעת פגישות אישיות או טלפוניות כתבו אל ד"ר זיאד אבו חמד ziad@beitberl.ac.il, פרטו את שאלתכם וציינו מספר טלפון להתקשרות.

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.