אני רק שאלה 3
- סדנה
- 33 דק
- מכללת בית ברל
כאן תוכלו לקרוא עוד על הקורס
שאלון/ דף עבודה הוא כלי דיגיטלי המאפשר יצירת פעילות לימודית אינטראקטיבית, המורכבת משאלות פתוחות, שאלות רב ברירה, קישורים, סרטונים, תמונות, קטעי שמע ועוד….
דף העבודה/ השאלון המקוון מאפשר לרכז עמדות של לומדים בסוגייה בה דנים בצורה מקוונת ובזמן אמת. דף העבודה מאפשר למורים לקבל מידע על אופן ביצוע המשימה ע"י התלמיד ולתלמידים לקבל משוב על הצלחתם.
את השאלונים/ דפי העבודה אפשר ליצור עצמאית, לערוך ולשתף בכל אמצעי מקוון.
הפצת השאלון נעשית באמצעות שליחת קישור למחשב או לטלפון הסלולרי.
ד”ר ענת בן שבת - טמפלטראש המסלול והחוג
בשלב הלמידה תקבלו רקע תיאורטי, דוגמאות לשאלונים ולדפי עבודה. בנוסף תקבלו קישורים לחומרי הדרכה לכלים ברשת, באמצעותם תוכלו ליצור שאלונים ודפי עבודה אינטראקטיביים מקוונים.
תשובות לכל השאלות...
תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה
תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה תשובה
מה הימים והשעות של הלימודים?מה הימים והשעות של הלימודים?מה הימים והשעות של הלימודים?מה הימים והשעות של הלימודים?מה הימים והשעות של הלימודים?מה הימים והשעות של הלימודים?מה הימים והשעות של הלימודים?
אפשר לקבל עוד מידע על הקורסים השונים הכלולים בתוכנית?אפשר לקבל עוד מידע על הקורסים השונים הכלולים בתוכנית?אפשר לקבל עוד מידע על הקורסים השונים הכלולים בתוכנית?אפשר לקבל עוד מידע על הקורסים השונים הכלולים בתוכנית?אפשר לקבל עוד מידע על הקורסים השונים הכלולים בתוכנית?אפשר לקבל עוד מידע על הקורסים השונים הכלולים בתוכנית?אפשר לקבל עוד מידע על הקורסים השונים הכלולים בתוכנית?
הכירו את סגל המרצים
סגל המרצים והמדריכות הפדגוגיות שלנו ילווה אותך במקצועיות ורגישות, עד להצלחה!
-
ד”ר ענת בן שבת - טמפלט ראש המסלול והחוג
עוד על ד”ר ענת בן שבת - טמפלט