הכשרת אקדמאים להוראת קולנוע

נעים להכיר, התוכנית להסבת אקדמאים להוראות קולנוע

תוכנית לימודים מקוונת וחד-שנתית!

היית רוצה לקחת את האהבה שלך לקולנוע לצעד הבא? להתמקצע בהוראת התחום האהוב עלייך כל כך, להשתייך לקהילת האמנות, החינוך והתרבות בארץ, להעמיק את הידע וההבנה שלך בקולנוע, לטפח את הקול האקטיביסטי שלך ולהעביר את הידע והתשוקה שלך גם לדור הבא? אם כן, תוכנית ההסבה של הפקולטה לאמנויות במכללה האקדמית בית ברל היא בדיוק המקום עבורך.

התוכנית להסבת אקדמאים בבית ברל מכשירה אנשי חינוך מובילים להוראת הקולנוע לכל שכבות הגיל, מבית הספר היסודי ועד התיכון (א' עד יב'). התוכנית מקדמת תפיסה פסיכו חינוכית ייחודית הדוגלת בשילוב בין מצוינות אקדמית, אמנותית וחינוכית לבין מעורבות חברתית, ושואפת לטפח אנשי חינוך הפעילים ומעורבים בחיי התרבות, הקולנוע והאמנות בארץ.
בהתאם לכך הלימודים בתוכנית נפרסים על פני מגוון רחב של תחומים וכוללים קורסים מרתקים בנושאים כגון פסיכולוגיה, חינוך וחברה, אמנות וקהילה, פלטפורמות הוראה בעידן העכשווי, גישות ופרקטיקות בחינוך לאמנויות וקולנוע, הוראת אמנויות עיונית, דמות המורה כאקטיביסט ועוד.
את הלימודים מוביל סגל מרצים הכולל אנשי חינוך בכירים לאמנות וקולנוע, חוקרים בתחום האמנויות, יוצרים ופעילים בקהילת האמנות והקולנוע בישראל. לצד הלימודים העיוניים, הסטודנטים מתנסים בהוראת הקולנוע, בבתי ספר בכל שכבות הגיל.

תשובות לכל השאלות...

החלטת? קדימה להירשם!

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.