המרכז לאבחון ולהדרכה

המרכז לאבחון ולהדרכה פועל משנת 1982 והוא בעל מוניטין מקצועי רב בתחום האבחון. המרכז מספק מענה מקצועי, מהיר ותומך. כל מי שאובחן במרכז ייענה גם בהמשך ויקבל את הסיוע המקצועי. יתרונו הגדול של המרכז הוא הקשר בין המאבחנים לבין האקדמיה: המאבחנים הינם מרצים בתכניות הלימודים לתואר ראשון ולתואר שני בלקויות למידה.

מרכז האבחון הינו מרכז אקדמי המכשיר בוגרי תואר שני באבחון דידקטי (יסודי, תיכון ומבוגרים) בתוכנית הכשרה שנתית. האבחונים במרכז נערכים על מנת לאפשר הכשרה זו ולפיכך כל האבחונים מלווים בתצפית של הלומדים בתוכנית.

אנו מציעים אבחונים מגוונים בעברית ובערבית המותאמים לגילאי גן חובה, גילאי בית ספר ולמבוגרים. אנו עורכים אבחונים מעמיקים במתמטיקה ובאנגלית כשפה שנייה, אבחוני מת"ל לסטודנטים ולקראת המבחן הפסיכומטרי.

כמו כן אנו מאבחנים קבוצות תלמידים בתוך בתי ספר, פנימיות ומסגרות חינוכיות אחרות. מטרות האבחונים הן לזהות את קשיי הלמידה או הקשיים הרגשיים או קשיי ההתנהגות, להציע אבחנה ולהמליץ על דרכי התערבות מתאימות.אנו מאבחנים ילדים ונוער בסיכון הנדרשים להשמה חוץ ביתית או תוכנית טיפולית וכן ילדים ונוער הסובלים מחרדות, דכאון ומצוקה נפשית.

תפיסת העולם של המרכז

מרכז האבחון עוסק בסיוע והכוונה מתוך אמונה שניתן לסייע לצאת ממצבי תקיעות וקושי ולאתר דרכים חדשות וחיוביות על ידי הכוונה מתאימה. לאורך ההתפתחות, אינדבידואלים עשויים להיתקל בקשיים שבעטיים הם מתקשים להביא את עצמם לידי ביטוי מלא. מרכז האבחון דוגל בצורך באיתור והגדרת הקושי או הבעיה על מנת לתמוך בדרך המתאימה. כאשר מאובחנים הקושי, הלקות או ההפרעה תוצע תוכנית התערבות מותאמת לצרכים האינדבידואליים של האדם.

פרטי התקשרות

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.