החוג לחקלאות ולימודי סביבה

נעים להכיר, החוג לחקלאות ולימודי הסביבה

ראש החוג: רפאלה בביש

תמיד התחברת לטבע? אכפת לך מהכדור המופלא שנותן לנו חיים? רוצה ליצור עתיד טוב יותר עבור הדור הבא?
אם חשוב לך ללמוד במוסד אקדמאי ותיק באווירה פסטורלית ירוקה שידע לתת לך את הידע העדכני ביותר, כלים מעשיים, יכשיר אותך בטכנולוגיות חדשניות תוך ליווי של סגל מקצועי כדי להבטיח לך אופק תעסוקתי, הגעת למקום הנכון 🙂

החוג ללימודי חקלאות והסביבה עוסק בתחומים מגוונים המשפיעים על כל מערכות החיים בכדור הארץ תוך איזון בין לימודים עיונים ולימודים מעשיים בשילוב טכנולוגיות חדשניות, והכל מבלי לשכוח את הפן החינוכי אנושי.

מגוון הקורסים בלימודי החקלאות והסביבה לא רק מאפשרים לך להעמיק בנושאים התיאורטיים, אלא גם ממש לצאת לשטח וללמוד כיצד ליישם את העבודה באופן פרקטי, תוך דגש על הבנת הסביבה, האקולוגיה וקשרי הגומלין בין מערכות אנושיות אורבניות וחקלאיות.

בעולם שלא מפסיק להתקדם, המכללה האקדמית בית ברל נשארת עם האצבע על הדופק ובשנים האחרונות אנו מכשירים את הסטודנטים להשתמש בטכנולוגיות מתקדמות בחקלאות, כגון חקלאות מדייקת, חישה מרחוק של היבטים סביבתיים ומערכות אקולוגיות ועוד. ליכולות טכנולוגיות אלו ישנה דרישה הולכת וגוברת במערכת החינוך ובגופים ירוקים וחקלאיים.
הלימודים מחוברים במהותם ללימודי STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) ומטפחים את הבוגרים כאנשי חינוך לעתיד, המובילים ומפעילים יוזמות חינוכיות, סביבתיות, אורבניות וחקלאיות בבית הספר ובקהילה, במטרה לפתח בדור הצעיר מודעות ואחריות סביבתית וליצור סביבת חיים בת-קיימא.

מי המרצים והמרצות שעומדים ללוות אותי?​

תשובות לכל השאלות...

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.