תואר ראשון מרוכז בחינוך והוראה

בקיצור, זו ההזדמנות שלך. למה בקיצור? כי מדובר בתוכנית מקוצרת שתאפשר לך להתחיל התמחות בשכר בתום שנתיים. ולמה הזדמנות? כי מדובר במהפכה ממשית בתחום החינוך. כזו שתקצר לך את משך התואר, את מספר השעות ותחסוך לך 25% משכר הלימוד. אז בקיצור, זו ההזדמנות שלך להצטרף למסלול מעשיר ומשתלם ולעצב את עתיד החינוך בישראל מהר יותר ממה שאי פעם דמיינת.

התוכנית ללימודי תואר ראשון מהיר – חסכונית בזמן ובכסף, עשירה בהכשרות והזדמנויות
התוכנית החדשה ללימודי תואר ראשון B.Ed ותעודת הוראה היא בשורה אמיתית, המסמלת גישה מהפכנית להכשרת מורים ומורות בישראל. התוכנית מקצרת את הלימודים המסורתיים לשנתיים ומאפשרת לכם להתחיל את קריירת ההוראה כבר בשנה השלישית.
המסלול הייחודי פותח בהמשך להחלטת המל"ג על קידום תפיסה חדשנית בנוגע להכשרה להוראה, תפיסה הנשענת על ההבנה שהוראה הוא מקצוע דינמי עם התפתחות מקצועית הנמשכת לכל אורך הקריירה, כך שהתואר הראשון הוא רק השלב הראשון. קיצור הלימודים בשנה והפחתת שכר הלימוד ב-25% מנגישים את הדרך למי שהחינוך בוער בליבו ומאפשרים לכם להצטרף לקהילת המחנכים והמחנכות ולהשפיע על חינוך הדור הבא בישראל.

גם תואר ראשון קצר וגם תעודת הוראה!
התוכנית מקנה לסטודנטים את הכישורים הרלוונטיים והמקיפים ביותר ומכשירה אותם לשיטות הוראה גמישות ומגוונות המותאמות לעידן הדינמי של ימינו. בוגרי התוכנית יקבלו בנוסף לתואר גם תעודת בוגר B.Ed בחינוך והוראה באחד מהמסלולים – מסלול היסודי/מסלול העל יסודי במקצוע הוראה נבחר, מסלול לקידום נוער, מסלול ללימודי חינוך בלתי פורמלי. לבוגרים ישנה אפשרות להרחבת הסמכה וללימודים מתקדמים בהמשך, לטובת צמיחה תעסוקתית ומקצועית לכל אורך הקריירה.

תשובות לכל השאלות...

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.