ממטפל באמנות למדריך והדרכת מדריכים – הדרכה באמצעות אמנות

נעים להכיר, קורסי הדרכה למטפלים בתהליך צמיחתם למעמד מדריך ומדריך מדריכים

המפגש הטיפולי, בפסיכותרפיה באמנות, מעלה סוגיות מקצועיות ואתיות הדורשות ליווי קליני דינאמי והתבוננות מעמיקה ומשותפת עם בעל מקצוע מנוסה במעמד מדריך מוסמך. בתחום הטיפול באמצעות אמנויות, קיימת חשיבות רבה גם להבנה דינאמית, המשגה ופרוש של תהליכים ותכנים יצירתיים בתחום האמנותי, ולבחינת התערבויות מילוליות ויצירתיות במהלך הפסיכותרפיה (קלינית-דינאמית) באמנות, במקביל להפנמת סוגיות אתיות, הייחודיות למקצוע הפסיכותרפיה באמצעות אמנות חזותית.

ההדרכה הקלינית (סופרוויז'ן) מהווה חלק בלתי נפרד מהעשייה הפסיכותרפויטית ובעיקרה נועדה לתמוך בתהליך הטיפולי, להבינו ולסייע בהמשגת המקרה. כשלמדריך יש אחריות עקיפה על המטפל שבהדרכתו. במקביל, ההדרכה על הדרכה מספקת למטפל מרחב חקירה משמעותי המאפשר גם שמירה על ניקיון אתי ומקצועי, התאמת מטרות טיפוליות וסוגי התערבות ושכלול יכולת תיעוד ודיווח. ההדרכה מסייעת בהבנה ובהתמודדות עם סוגיות אתיות מקצועיות גם מול המערכות בהן מתקיים הטיפול.

לאור מערכת ההעברות המתרחשת בתהליכי הפסיכותרפיה, יש חשיבות רבה לכך שגם תהליכי ההדרכה עצמם יהיו מלווים במקביל, ב"הדרכה על הדרכה" שתינתן למדריך על ידי מדריך מוסמך ובכיר יותר.

אנו שמחים להציע סדנאות הדרכה דינמיות למטפלים באמנויות ולפסיכולוגים קליניים הנמצאים בתהליכי הכשרה להדרכה ולהדרכה על הדרכה.

הקורסים ייחודיים ומאפשרים העמקה בתחומי הפסיכותרפיה והפסיכותרפיה באמנות באמצעות התנסות.

תשובות לכל השאלות...

החלטת? קדימה להירשם!

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.