על הסדנה

חדר בריחה ממוחשב, הוא כלי הוראתי רב-עוצמה למשיכת תלמידים ולקידום למידה מקוונת. האפשרות האינטראקטיבית בחדר הבריחה מעשירה את הלמידה ויוצרת מוטיבציה. עיצוב החדר, מורכבותו ואופי האינטראקציה יקבע את רמת ההנאה והלמידה.
חדר בריחה מוכר לרוב במימד הפיזי במקום בו מתמודדים עם חידות על מנת להגיע לפתרון שיאפשר לכם לצאת מהחדר. את הרעיון ניתן כמובן ליישם גם בסביבה הווירטואלית המאפשרת לשלב אינטראקטיביות וכלים מקוונים. בשונה מחדר רגיל, גם לקבל עזרה מחברים ולחפש פתרונות בגוגל, ויקיפדיה ועוד.
בניית חדרי בריחה ומשחקים נעשית באופן כמעט זהה, אבל בשונה ממשחק דיגיטלי, חדר בריחה מצריך סיפור מסגרת, בניית חידות וסיפור שיוביל בסופו של דבר לפתרון החידה הגדולה (חידת האם).
בחבילה שני שיעורים: השיעור הראשון עוסק בשיקולים העיצוביים והפדגוגיים להכנת חדר בריחה ממוחשב והשיעור השני מדגים בניית חדר בריחה באמצעות אתר Genially.
קיים מגוון אפשרויות ליצירת חדרי בריחה וירטואלים, כולל תכנת ה-PowerPoint.

​נוהל הזמנת סדנאות במרכז​

המרכז לתכנון לימודים מציע מגוון סדנאות העוסקות בהיבטים עיצוביים, טכנולוגיים ופדגוגיים, התומכות בהכנת חומרי הוראה-למידה. לכל סדנה מוזמנת יש למלא טופס הזמנת סדנה נפרד, ולהעבירו אלינו שבועיים מראש.

אישור על הסדנה המוזמנת יישלח מאתנו באמצעות הדוא"ל, לאחר הטיפול בבקשה.

על כל שינוי/ ביטול של סדנה מוזמנת יש להודיע בכתב לדוא"ל dinaka@beitberl.ac.il לא יאוחר משבוע לפני המועד המתוכנן. טלפון לבירורים, ליעץ ותכנון הסדנאות ניתן להתקשר בטלפון: 09-7476286.

הסדנאות מועברות בשילוב עם מרצה הקורס ומותנים בנוכחותו בשיעורים.
הסדנאות מוגבלות לקבוצות של בין 15 ועד 25 סטודנטים. קבוצות גדולות יותר יש לפצל לשתי קבוצות.

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.