כניסה

ברכות למרצים המקודמים

אנו מברכים את המרצים שקיבלו לאחרונה דרגות קידום:

פרופ' ענת סטבנס – קיבלה דרגת פרופ' מן המניין
פרופ' ענת סטבנס היא חברת סגל בפקולטה לחינוך. מחקריה של פרופ' סטבנס מציבים אותה בשורה הראשונה של חוקרים בינלאומיים ולדמות מובילה בארץ ובעולם בתחום הבלשנות השימושית על ענפיו, כשהיא מרחיבה את טווח עיסוקה האקדמי מעבר לרב-לשוניות למנעד מגוון של תחומי-דעת הקשורים זה בזה, לרבות: חינוך לשוני, התפתחות האוריינות ואיכות הטקסטים שמפיקים ילדים בשפה שנייה או שלישית. פרופ' ענת סטבנס כיהנה במשך מספר שנים כראש רשות המחקר של המכללה וקידמה את העשייה המחקרית של חברי הסגל. פרופ' ענת סטבנס מלמדת בחוג לאנגלית ובתוכנית לתואר שני M.Ed ב"הוראה ולמידה: שפות".

פרופ' עבד מרעי – קיבל דרגת פרופ' חבר
פרופ' עבד מרעי הוא חבר סגל בפקולטה לחינוך, במכון האקדמי להכשרת מורים ערבים. פרופ' מרעי עוסק בחקר השוואתי של השירה העברית והשירה הערבית בימי הביניים ובמקומה של הלשון העברית בלהג הערבי המדובר בפי ערביי ישראל. תחום מחקר נוסף שבו עוסק פרופ' מרעי, תחום חדשני וחשוב, מעמדה ושימושה של הלשון העברית בקרב ערביי ישראל. פרופ' מרעי מלמד בתוכנית לתואר שני M.Ed ב"הוראה ולמידה: שפות".

ד"ר חיית שחם – קיבלה דרגת מרצה בכירה מקצועית
ד"ר חיית שחם היא חברת סגל בפקולטה לחינוך ועומדת בראש היחידה להכשרת מורים ומחנכים בפקולטה לחינוך, ובנוסף עוסקת בהדרכה פדגוגית בתחום המתמטיקה בבית הספר היסודי. חיית מחברת באופן שיטתי, מעמיק ויצירתי בין אקדמיה לשדה החינוך. ד"ר שחם היא דמות משמעותית עבור ההכשרה להוראה גם במכון האקדמי הערבי וגם בפקולטה לאמנויות המדרשה, ומובילה את ההכשרה במסגרת "אקדמיה-כיתה". לחיית יש תרומה גדולה בפיתוח תכניות הכשרה לקבוצות ייחודיות.  

ד"ר עדי לוי-ורד – קיבלה דרגת מרצה בכירה מקצועית
ד"ר עדי לוי-ורד היא חברת סגל בפקולטה לחינוך. ד"ר לוי-ורד עוסקת רבות בשדה ההערכה במערכת החינוך ובארגונים חברתיים. בעשייתה הענפה בתחום ההערכה היא מקדמת מהלכים חינוכיים-חברתיים משמעותיים המבטאים את הקשר בין אקדמיה לשדה ואת תרומת הידע האקדמי והמתודולוגי לטובת מערכת החינוך. ד"ר עדי לוי-ורד עומדת היום בראש התוכנית לתואר שני M.Ed ב"תכנון לימודים והערכה" (עם תזה וללא תזה).


תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*