החוג למדעי החברה ואזרחות

נעים להכיר, החוג למדעי החברה ואזרחות

ראש החוג: ד"ר מיכל היישריק-עמוסי

כבר קראת חדשות היום, יכול להיות שאפילו נעצרת על מדור הפוליטיקה או חדשות חוץ וזה גורם לך לחשוב על צדק חברתי, לשאול לגבי הקשר בין האישי לציבורי, לחקור, לרצות לשנות…
אז מה עושים עם זה? אפשר ללמוד ממומחים מהשורה הראשונה שחשים בערה בדיוק כמוך, אפשר לצאת לסיורים, סמינרים, דיונים ציבוריים, אפשר להעמיק בתחומים רבים כמו סוציולוגיה, כלכלה, מדיה, פוליטיקה, קרימינולוגיה ועוד…או במילים אחרות, אפשר להצטרף לחוג למדעי החברה והאזרחות במכללה האקדמית בית ברל ופשוט לעשות את הכל יחד, כדי שיום אחד גם התלמידים והחניכים שלך יתחילו לקרוא חדשות, לשאול, לחקור… לרצות לשנות.

התוכנית המרתקת של החוג למדעי החברה ואזרחות במכללה האקדמית בבית ברל מתמקדת בדילמות של הפרט, המשפחה, הקהילה, המדינה והעולם הגלובלי שבו אנו חיים ומקנה ידע נרחב במגוון תחומים החשובים להבנת ההתפתחות החברתית בתקופה המודרנית. סוציולוגיה, כלכלה, תקשורת, יחסים בינלאומיים, אנתרופולוגיה, קרימינולוגיה, פוליטיקה הם רק חלק מן התחומים אותם ניתן ללמוד אצלנו.
הלימודים כוללים שיעורים העוסקים בדמוקרטיה, זוגיות, מגדר, תקשורת המונים, קולנוע חברתי ועוד מגוון נושאים, אך הדגש הוא מעשי תוך יישום פרקטי בשטח ולצד ליווי ויחס אישי של סגל מקצועי מוביל בתחומו.

השילוב בין החוג למדעי החברה והאזרחות לבין מסלולי החינוך במכללה, מעניק לבוגרי החוג תואר ראשון בחינוך ותעודת הוראה ייחודית למדעי החברה ולאזרחות (מקצוע ליבה). הלימודים פותחים צוהר לאופק תעסוקתי נרחב במערכת החינוך, במסגרות בלתי פורמליות, במחקר, בקידום שינויים חברתיים ברמת הקהילה, המדינה ואף במערכת הבינלאומית, ומאפשרים הוראה של מגוון מקצועות מדעי החברה ואזרחות בבתי הספר.

תשובות לכל השאלות...

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.