כניסה

תכניות מיוחדות במסלול לאנגלית

הכשרת אקדמאים להוראת אנגלית

התכנית מיועדת להכשיר אקדמאים להוראת אנגלית בבית הספר היסודי והעל-יסודי, או במסלול רב-גילאי (החל מכיתה א' עד כיתה י'), או להרחיב מסלול הוראה לאקדמאים שכבר יש בידם תעודת הוראה.

תכנית מקוצרת להכשרת אקדמאים בעלי תואר שני בהוראת שפות TESOL/TEFL להוראת אנגלית

התכנית מעניקה תעודת הוראת רב-גילאית באנגלית: הוראה בבית הספר היסודי והעל-יסודי, או במסלול רב-גילאי (החל מכיתה א' עד כיתה י'). התכנית מיועדת לאקדמאים בעלי תואר שני בהוראת שפות (MA in TESOL). תכנית הלימודים היא תכנית אישית על פי אקרדיטציה. תכנית ההכשרה מתפרסת על פני שנה. ניתן לשלב הוראה בבית ספר תוך כדי לימודים.

סמסטר לימודים בחו"ל

לסטודנטים בחוג לאנגלית קיימת אפשרות להמיר את אחד הסמסטרים בסמסטר לימודים באוניברסיטאות בחו"ל (בגרמניה, צ'כיה, צרפת, ארה"ב). המימון ברובו על חשבון הסטודנט. לבירור פרטים נוספים ניתן לפנות לראש החוג לאנגלית.

תכנית לסטודנטים במסלול לחינוך מיוחד: קשיים ברכישת אנגלית כשפה זרה

לסטודנטים בחוג לחינוך מיוחד בשנים ב-ד מוצע אשכול לימודים שעוסק בקשיים ברכישת אנגלית כשפה זרה. בין הקורסים המוצעים: הוראת אנגלית כשפה זרה לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, קשיי קריאה, ועוד קורסים בחוג כגון: ספרות ילדים באנגלית וניתוח השיח.

לימודי תעודת הוראה באנגלית בבית הספר העל-יסודי בשילוב עם לימודים במסלול לקידום נוער או במסלול לחינוך בלתי פורמלי

סטודנטים הלומדים באחד מהמסלולים הנ"ל יכולים לבחור בלימודי הוראת אנגלית בבית הספר העל-יסודי. לבוחרים מסלול זה משך הלימודים הוא 4 - 5 שנים.
המסלול לקידום נוער 
המסלול לחינוך בלתי פורמלי

טיוטרים להוראת אנגלית

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.