כניסה

אודות קשת - מרכז לפיתוח מקצועי ולימודי תעודה

"קשת" – מרכז לפיתוח מקצועי ולימודי תעודה במכללה האקדמית בית ברל, הוא מוסד מתחדש בעל מוניטין רב שנים בתהליכי התפתחות מקצועיים. המרכז מהווה את המסגרת המאגמת של מכלול פעילויות והתקשרויות המכללה בשדה החינוכי-קהילתי.

התפיסה המנחה את המרכז רואה באיש החינוך או במי שפועל במקצועות החברה והקהילה לומד מתמיד ובמוסדות החינוך, הארגונים הציבוריים וארגוני המגזר השלישי – ארגונים לומדים. בהתאם לכך, פעולותיו מכוונות לתהליכי התפתחות אישיים של אנשי חינוך חברה וקהילה ולתהליכי ההתפתחות המוסדיים והארגוניים של המוסדות בהם הם פועלים.

המרכז הנמצא בהתחדשות מתמדת מביא זווית ראיה מנוסה, חדשנות ויזמות לתחום ההתפתחות המקצועית על ערוצי הלמידה האישיים והארגוניים לצד הדגשת הסינרגיה ביניהם.

תהליכי ההתפתחות המקצועיים, הקורסים וההשתלמויות החדשים שאנו מפתחים, מדגישים למידה בונה יכולת של הפרט ושל הארגון. פועלים במרחבי למידה היברידים, מחזקים ומדגימים תהליכי למידה פעילים ומחוברים לנושאים הנמצאים בקדמת סדר היום החינוכי-חברתי בארץ ובעולם.

לימודי תעודה לפיתוח מקצועי, השתלמויות מורים והעשרה

המרכז מציע מגוון של תכניות ייחודיות ללימודי תעודה לפיתוח מקצועי, השתלמויות למורים בשנת שבתון, העשרה אישית ופיתוח ערוץ קריירה חדש למורים בשנת שבתון מוצעות תכניות המוכרות על ידי קרן ההשתלמות.

התכניות מבוססות על אבחון צורכי שדה, על התפתחויות במחקר ובתיאוריה ועל דגמים והתנסויות מוצלחות בארץ ובעולם. התכניות נבנות ידע, מיומנויות ופרקטיקות משדה העבודה, תוך שמירה על רמה אקדמית גבוהה ועל הדגשת ההיבטים היישומיים. הלימודים משלבים מתודות, המאפשרות התייחסות אישית, אקלים של תמיכה ואוירה  אישית מעמיקה וייחודית.

המרכז פועל בארבעה תחומים מרכזיים: 

סגל ההוראה שלנו

סגל ההוראה במרכז רחב מאוד ומורכב מאנשי מקצוע מנוסים ואנשי אקדמיה מהשורה הראשונה בתחומי ההכשרה האקדמית של המכללה, מהשדה ומתחומים נוספים המעשירים והמגוונים את הלמידה.

הכרה בלימודים

מרבית הקורסים מוכרים כהשתלמות מורים וכלימודי חובה בשנת שבתון ומקנים זכות צבירה לגמול או לקידום מקצועי "אופק חדש" ו"עוז לתמורה" לעובדי הוראה העומדים בתנאים.
חלק מהקורסים מוכרים לתואר "בוגר הוראה" (B.Ed) בכפוף לרלוונטיות של השיעור ללימודים הנדרשים לתואר המבוקש.
לימודי התעודה מקנים תעודת הסמכה רלוונטית לתחום הלימודים, של המכללה האקדמית בית ברל.

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*