בעידן שבו כולנו נאלצים להתמודד עם שינויים, אי ודאות, טלטלות ואתגרים חדשים נוצרה לנו כאנשי חינוך הזדמנות לייצר ולקדם שינוי משמעותי ששם את ההתייחסות לעולם הרגשי-חינוכי במרכז העשייה. שינוי זה יאפשר לנו לתמוך ברמה הרגשית בתלמידים בהוריהם וגם בעמיתינו, ולסייע בבניית חוסן נפשי. במסגרת המהפכה בחינוך שאנו מובילים במכללה האקדמית בית ברל, הקמנו את הפקולטה לייעוץ, לטיפול ולתמיכה חינוכית. פקולטה עם גישה חדשנית המעניקה כלים עכשוויים במתן ייעוץ, הדרכה וטיפול במצבים רגשיים שונים. הפקולטה בנויה מתוכניות תואר שני המעניקות יכולת התבוננות רגשית מתקדמת ליצירת תנאים מיטביים ללמידה.
פקולטה לייעוץ, לטיפול ולתמיכה חינוכית
מה לומדים בפקולטה
תואר שני M.Ed בייעוץ חינוכי תואר שני M.Ed בחינוך, מיינדפולנס ולמידה חברתית-רגשית תואר שני M.Ed בלקויות למידה: הערכה והתערבות חינוכית (עם תזה וללא תזה) תואר שני M.Ed בקידום נוער בסיכון ובמצוקה תואר שני בתרפיה באמנות – טיפול באמצעות אמנויות – אמנות חזותית (M.A.A.T) תואר שני בתרפיה באמנות – טיפול באמצעות אמנויות – אמנות חזותית (M.A.A.T) למטפלים מנוסים
![](https://www.beitberl.ac.il/wp-content/uploads/2024/05/ייעוץ-וטיפול-2-1618x1080.jpg)
אירועים
מה חדש במכללה?
-
חדש במכללה! המרכז לייעוץ פסיכו-חינוכי קהילתי
במכללה האקדמית בית ברל הוקם בימים אלה מרכז לייעוץ פסיכו-חינוכי קהילתי. המרכז הוקם על רקע צרכים רגשיים-חברתיים גוברים בקרב תלמידים... חדש במכללה! המרכז לייעוץ פסיכו-חינוכי קהילתיקראו עודמכינה באומנות חזותית
רוצים להירשם ללימודים בתכנית היוקרתית לתואר שני בטיפול באמנויות M.A.A.T? זו ההזדמנות שלכם לעבור את קורסי ההשלמה לקראת הלימודים במקום המקצועי... מכינה באומנות חזותיתקראו עודהתוכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי
ברכות לד"ר יפעת כרמל, ראש התוכנית הנכנסת לתואר שני בייעוץ חינוכי בפקולטה לייעוץ, לטיפול ולתמיכה חינוכית. השבוע פרסמה ד"ר כרמל... התוכנית לתואר שני בייעוץ חינוכיקראו עודסגל הפקולטה
-
חנה חימי, ד"ר דקאנית הפקולטה לייעוץ, לטיפול ולתמיכה חינוכית
עוד על חנה חימי, ד"ר -
גל אברמובסקי, ד"ר מרצה בכיר
עוד על גל אברמובסקי, ד"ר -
רחלי אורינג, ד"ר ראש המסלול לקידום נוער, מדריכה בכירה במרכז לייעוץ פסיכו-חינוכי קהילתי
עוד על רחלי אורינג, ד"ר -
אינה בן-אורי, ד"ר ראש התוכנית לתואר שני בייעוץ חינוכי
עוד על אינה בן-אורי, ד"ר -
רינת מיכאל, ד"ר ראש התכנית לתואר שני בלקויות למידה: הערכה והתערבות חינוכית
עוד על רינת מיכאל, ד"ר
הפקולטה לייעוץ, לטיפול ולתמיכה חינוכית
עוגיות
אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.
מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.
על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.