כניסה

 הפקולטה לאמנויות - המדרשה

תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*
 
/
 
/
 
תיאור
גיא בן-נרדקאן הפקולטה לאמנויות - המדרשה
דקאן הפקולטה לאמנויות - המדרשה
גיא בן-נר - דקאן הפקולטה לאמנויות - המדרשהניווט בדף
רותי סלערותי סלע
ראש המחלקה ללימודי אמנות מעשיים
סגל ההוראה - לימודי אמנות מעשיים ניווט בדף
ד"ר שי בידרמןד"ר שי בידרמן
ראש תחום לימודים עיוניים באמנות
ד"ר שי בידרמןניווט בדף
אורלי סבראורלי סבר
ראש תחום חינוך לאמנויות
אורלי סברניווט בדף
ברק הימןברק הימן
ראש המחלקה לקולנוע
ראש המחלקה לקולנועניווט בדף
ד"ר רותי גינזבורגד"ר רותי גינזבורג
ראש התכנית לתואר שני M.Ed בחינוך לאמנות
ד"ר רותי גינזבורגניווט בדף
ד"ר אופירה הוניגד"ר אופירה הוניג
ראשת המחלקה לטיפול באמנות
ראשת המחלקה לטיפול באמנותניווט בדף
צלילה מלניקצלילה מלניק
ראש התכנית להכשרת מדריכים לאמנות
ראש התכנית להכשרת מדריכים לאמנותניווט בדף

 

 

שלוש תערוכות חדשות2022-11-30T22:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/news_events/dec-22/Pages/3-exhib.aspxשלוש תערוכות חדשותילדה נופלת לשמלה - מלכי טסלר | מרקוזה, פונטורמו ואני - שי עבאדי | אתר - סנדרה גבריאל אורס
חלון לטיפול ומחקר | סמינר קליני ומחקרי בטיפול באמצעות אמנויות2022-12-12T22:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/news_events/dec-22/Pages/halon.aspxחלון לטיפול ומחקר | סמינר קליני ומחקרי בטיפול באמצעות אמנויותהרצאתה של לילך אריאלי, מטפלת באמצעות אומנות חזותית, בוגרת המחלקה לטיפול באמנות בפקולטה לאמנויות, בנושא הסלולרי בטיפול באמנות עם מתבגרים.
גיא בן נר: לחזור בחיים2023-06-16T21:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/news_events/nov-2022/Pages/ben-ner.aspxגיא בן נר: לחזור בחייםשמחים ונרגשים להזמין אתכם לתערוכת היחיד הגדולה והמקיפה של דקאן הפקולטה לאמנויות המדרשה - גיא בן-נר, מאמני הווידאו הבולטים כיום בעולם. גיא זכה להכרה עולמית בזכות עבודות שכורכות את חייו האישיים עם מיתוסים על-זמניים ועם יצירות ספרותיות וקולנועיות מכוננות.

 

 

ברכות לשחר רוזן על זכייתו בפרס התסריט הטוב ביותר2022-11-26T22:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/about/news/Pages/shahar-rozen.aspxברכות לשחר רוזן על זכייתו בפרס התסריט הטוב ביותרשחר רוזן, מרצה לבימוי שחקנים במחלקה לקולנוע, זכה בפרס "התסריט הטוב ביותר" בפסטיבל הסרטים PÖFF, שבטאלין עם סרטו "ברווזים - אגדה אורבנית".
הפקולטה לאמנויות - המדרשה מברכת את בוגריה ומרציה זוכי קרן ארטיס2022-11-06T22:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/artis.aspxהפקולטה לאמנויות - המדרשה מברכת את בוגריה ומרציה זוכי קרן ארטיסרועי רוזן | אורית ישי | בן הגרי | הילה לביב | עפרי כנעני
מכינות בפסיכולוגיה לקראת לימודי תואר שני בטיפול באמנויות2022-09-17T21:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/maslulim/ma/tipul/Pages/mehina-winter.aspxמכינות בפסיכולוגיה לקראת לימודי תואר שני בטיפול באמנויותרוצים להירשם ללימודים בתכנית היוקרתית לתואר שני בטיפול באמנויות? זו ההזדמנות שלכם לעבור את קורסי ההשלמה.
פרויקט אמנותי קהילתי2022-06-25T21:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/art-kehila.aspxפרויקט אמנותי קהילתיבסוף סמסטר ב' תשפ"ב התקיים פרויקט אמנותי קהילתי, בשיתוף פעולה עם בית הספר ביאליק-רוגוזין בתל אביב.
ברכות לאור וייסברג ואיתמר אלקלעי - בוגרי המחלקה לקולנוע במדרשה2022-06-07T21:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/or-itamar.aspxברכות לאור וייסברג ואיתמר אלקלעי - בוגרי המחלקה לקולנוע במדרשההמכללה האקדמית בית ברל גאה בהישג האדיר של שניים מבוגרי המחלקה לקולנוע במדרשה, הפקולטה לאמנות, בטקס חלוקת הפרסים של פסטיבל הסרטים דוקאביב.
האירוע השני של "הפקולטה" - מרכז תרבות ויזואלית של המדרשה היה מרגש ומוצלח מאוד2022-04-09T21:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/or-2.aspxהאירוע השני של "הפקולטה" - מרכז תרבות ויזואלית של המדרשה היה מרגש ומוצלח מאודעם 200 איש בקהל שצפו בסרט העוצמתי של קרן ידעיה - "אור", אשר זכה בפרס מצלמת הזהב בפסטיבל קאן, בפרס אופיר ובמקום הראשון בפסטיבל ירושלים.

המכללה האקדמית בית ברל