תואר ראשון באמנות ותעודת הוראה .B.Ed.F.A

נעים להכיר, המדרשה - הפקולטה לאמנויות | תואר ראשון באמנות

אמנות היא משחק. משחק ללא גבולות, המתנהל מזה דורות בכל רחבי העולם. משחק שחוקיו משתנים ללא הרף, חלקם נעלמים, חלקם מתהווים. משחק שכדי להשתתף בו נדרש ידע ייחודי לצד זמן והשקעה להפנמתו ויישומו. אם בוער בך הרצון לשחק – אנחנו מזמינים אותך למגרש המשחקים המאתגר והמתוחכם שלנו. מגרש שאיננו מעוניינים להגדיר אותו. מגרש שבו לכל כלל עשוי להתגלות יוצא מן הכלל שאותו אנחנו כאנשי אמנות בעצם מבקשים. אנחנו מזמינים אותך לשוטט, לחפש, להתמסר למסע שלא ברור מה סופו, מזמינים אותך להפתיע את עצמך, להפתיע אותנו, לצאת לדרך בלי לדעת מה סופה ואלו דברים חדשים יתגלו בה. שנתחיל לשחק?

המדרשה – הפקולטה לאמנויות של המכללה האקדמית בית ברל מציעה לבאים בשעריה הזדמנויות מסעירות וחוויה ייחודית של התפתחות, חקירה וגילוי מתמיד. הסטודנטים המצטרפים למדרשה הופכים לחלק ממסורת מפוארת של יוצרים שלמדו בה והשתלבו כדמויות מפתח בעולם האמנות והתרבות בארץ ובעולם. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל המסורת הזו ואף לאתגר אותה, לערער עליה, להתריס כנגדה ולעצב ביחד איתנו לא רק את חווית הלימודים שלכם – אלא גם את תפיסת עולמכם האמנותית והתרבותית הייחודית.

כדי לתת טעימה מהחוויה הייחודית, בחרנו לשתף אתכם בדבריו של דורון רבינא, בוגר המדרשה ומרצה בה, דקאן הפקולטה לשעבר, אמן ואוצר ראשי לשעבר של מוזיאון תל אביב:
”אני יכול רק להתקנא במפגש הצפוי לכם עם האנשים הייחודיים, המקוריים והמרשימים כל כך הנמנים עם סגל המרצים במדרשה. אלו הם אנשים שהרחיבו את דעתי, הסעירו את מחשבתי וממשיכים לעשות זאת גם היום, והם מחכים לכם, מתוך עניין והתרגשות רבה, בציפייה לדיאלוג דינמי ופורה".

הלימודים במדרשה מעוצבים על פי הצרכים הייחודיים של כל סטודנט בהתכווננות בלתי פוסקת לשאיפות המקצועיות והאמנותיות של כל אחד ואחת מכם. התכנית מתמקדת בלימודי אמנות הכוללים מגוון רחב ועשיר של תחומים ופעילויות אמנותיות: ציור, פיסול, צילום וידאו, מדיה, קרמיקה, אמנות ואקולוגיה, התנסות מעשית עשירה הכוללת סדנאות עבודה, סיורי אמנות ייחודיים, מפגשי אמן, תערוכות סטודנטים וביקורת עבודות, לילות לבנים של אמנות ועוד. כמו כן, התכנית משלבת לימודים עיוניים מרתקים: היסטוריה של האמנות, פילוסופיה, אוצרות, תיאוריה ופרשנות, חשיבה ביקורתית, פוליטיקת זהויות, אקטיביזם, מגדר ועוד.

מסלול הלימודים מזכה את בוגריו בתואר ראשון באמנות .B.Ed.F.A וכן בתעודת הוראה, ומכשיר את הבוגרים ללמד בכל שכבות הגיל, במסגרות פורמאליות ובלתי פורמאליות במערכת החינוך ולהשתלב בשדה האמנות, החברה והחינוך בארץ.

תשובות לכל השאלות...

רוצה ללמוד אצלנו?

מתקבלים בעלי תעודת בגרות בממוצע 85 ומעלה.

מתקבלים גם בני ובנות 30 ומעלה ללא תעודת בגרות, לאחר השתתפות בתוכנית ההכנה שלנו.

מידע נוסף על תנאי הקבלה ומלגות תוכלו למצוא כאן:

החלטת? קדימה להירשם!

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.