הכשרת אקדמאים להוראת אמנות

נעים להכיר, תכונית הסבת אקדמאים להוראה באמנות

תוכנית לימודים מקוונת וחד-שנתית!

היית רוצה לקחת את האהבה שלך לאמנות לצעד הבא? להתמקצע בהוראת התחום האהוב עלייך כל כך, להשתייך לקהילת האמנות, החינוך והתרבות בארץ, להעמיק את הידע וההבנה שלך באמנות, לטפח את הקול האקטיביסטי שלך ולהעביר את הידע והתשוקה שלך גם לדור הבא? אם כן, תוכנית ההסבה של הפקולטה לאמנויות בבית ברל היא בדיוק המקום עבורך.

התוכנית להסבת אקדמאים בבית ברל מכשירה אנשי חינוך מובילים להוראת האמנות לכל שכבות הגיל, מבית הספר היסודי ועד התיכון (א' עד יב'). התוכנית מקדמת תפיסה פסיכו חינוכית ייחודית הדוגלת בשילוב בין מצוינות אקדמית, אמנותית וחינוכית לבין מעורבות חברתית ושואפת לטפח אנשי חינוך הפעילים ומעורבים בחיי התרבות והאמנות בארץ. בהתאם לכך הלימודים בתוכנית נפרסים על פני מגוון רחב של תחומים וכוללים קורסים מרתקים בנושאים כגון פסיכולוגיה, חינוך וחברה, אמנות וקהילה, פלטפורמות הוראה בעידן העכשווי, גישות ופרקטיקות בחינוך לאמנויות, הוראת אמנויות עיונית, דמות המורה כאקטיביסט ועוד.
את הלימודים מוביל סגל מרצים הכולל אנשי חינוך בכירים לאמנות, חוקרים בתחום האמנות ואמנים יוצרים ופעילים בקהילת האמנות בישראל. לצד הלימודים העיוניים, הסטודנטים מתנסים בהוראת אמנות, בבתי ספר בכל שכבות הגיל.

תשובות לכל השאלות...

החלטת? קדימה להירשם!

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.