כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
טלפון
דואר אלקטרוני

לי מיכאל-ברגר, ד"ר

לי מיכאל-ברגרמרצה בחוג להיסטוריה
דואר אלקטרוני: lee.michael@beitberl.ac.il

תחומי הוראה, מחקר ועשייה

​ד"ר לי מיכאל-ברגר למדה באוניברסיטת תל אביב  במסלול ישיר לדוקטורט. נושא עבודת הדוקטורט  היה:  ייצוגי רצח בלונדון של מפנה המאות 1914-1880, בהדרכתה של פרופ' בילי מלמן. במהלך לימודיה זכתה ד"ר מיכאל-ברגר במלגות רבות (ביניהן מלגת פדגוגיקה, מלגת הרקטור למימון הלימודים לתואר דוקטור באוניברסיטת תל אביב, ומלגת רחל ודב גוטסמן לכבוד צבי יעבץ). כמו כן, ייסדה וניהלה, לצד דוקטורנטים ופוסט דוקטורנטים נוספים, את What's So Great about Britain – קבוצת מחקר של חוקרים צעירים בבית הספר להיסטוריה, העוסקים בהיסטוריה תרבותית של בריטניה בתקופת הזמן 1880-1945. לאחרונה השתתפה ב-The Pacific Coast Conference on British Studies in Las Vegas, NV.

תחומי המחקר של ד"ר מיכאל-ברגר כוללים היסטוריה תרבותית וחברתית של מערב אירופה בעת המודרנית, היסטוריה תרבותית וחברתית של אנגליה בעת המודרנית, היסטוריה של ערים ועירוניות, היסטוריה של התיאטרון באירופה של העת המודרנית, הומור ויקטוריאני.

פרסומים אקדמיים נבחרים

​1. Lee Michael-Berger, "The Chaste Parricide: Murder, Femininity and the Subversion of Authority in the Reception of the First Performance of Shelley's The Cenci, 1886", Nineteenth Century Theatre and Film (Accepted).

2. Lee Michael-Berger, "The villainy you teach me, I will execute": Shylock's Trial Palestine ,1936, Zmanim 113, (2011) in Hebrew.

 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
 
 
9121*