כניסה
פרטי התקשרות
כתובת
שעות קבלה
<div></div>
טלפון
דואר אלקטרוני

תואר B.Ed - מבנה התכנית

הלימודים לתואר B.Ed במכללה האקדמית בית ברל נמשכים 4 שנים ומקנים תואר בוגר בהוראה (B.Ed) וכן תעודת הוראה במקצוע אחד או שניים.

תכנית הלימודים לתואר B.Ed מורכבת מהתחומים הבאים

א. לימודי חינוך והוראה
כל תלמידי הפקולטה לחינוך לומדים קורסים עיוניים ויישומיים במסגרת לימודי חינוך והכשרה להוראה. חלק מהקורסים משותפים לכל הלומדים וחלק נלמדים במסגרת מסלולי ההכשרה השונים.

ב. לימודים במסלולי הכשרה להוראה ולחינוך
תלמידי הפקולטה לחינוך לומדים, על פי בחירתם, במסגרת אחד ממסלולי ההכשרה להוראה (מסלול הגן, מסלול יסודי, מסלול על-יסודי, מסלול חינוך מיוחד, מסלול להוראת אנגלית), או במסלולים לחינוך בלתי פורמלי, לקידום נוער והנתיב האלטרנטיבי. המסלולים אחראים על הלימודים הפדגוגיים והדידקטיים, כולל על ההתנסות המודרכת בהוראה בכל התחומים.

ג. לימודים במסגרת החוגים
כל תלמידי הפקולטה לחינוך לומדים במסגרת אחד או יותר מהחוגים שבהם נלמדים מקצועות ההוראה בבית הספר או מקצועות הנדרשים למערכת החינוך הלא-פורמלית.
דרישות הלימודים בחוגים אלה משתנות ממסלול למסלול, בהתאם לתחומי ההוראה או ההדרכה שאליהם הם מכשירים.

ד. לימודי יסוד והעשרה
בהתאם לדרישות המועצה להשכלה גבוהה ומשרד החינוך, ובהתאם להחלטות מועצת הפקולטה, חייבים כל הסטודנטים בפקולטה לחינוך בלימודי עזר שונים באנגלית, בלשון עברית, קידום חברה משותפת, חינוך לקיימות ועוד.

ה. התמחות בהוראה (סטאז') וחניכה מקצועית במסגרות החינוכיות
בוגרי המסלול מחויבים בשנת סטאז' על מנת לקבל רישיון הוראה ממשרד החינוך. שנת הסטאז' היא השנה הראשונה של המורה/הגננת במערכת החינוך. במהלך השנה מועסקים המורים/הגננות בהיקף שליש משרה לפחות, מלווים על ידי מורים/גננות חונכים ומשתתפים בסדנת תמיכה שבועית במכללה.


 
תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
9121*
 
9121*