המסלול להכשרת מורות ומורים להוראה בבית הספר היסודי

נעים להכיר, מסלול לימודי הוראה בבית הספר היסודי

מטרת הלימודים במסלול להוראה בבית הספר היסודי (כיתות א'–ו') במכללה האקדמית בית ברל היא לטפח סטודנטים וסטודנטיות ערכיים, רגישים ומוכשרים להיות מורי ומורות העתיד, בעלי תשתית פדגוגית ומקצועית ברמה גבוהה וידע דיסציפלינרי מעמיק. כאלה המכירים היטב את החברה והתרבות שבתוכה מתחנכים התלמידים היום ומיטיבים להתמודד עם האתגרים הפסיכולוגים והטכנולוגים המאפיינים את העידן הנוכחי.

לכל אחד ואחת מאנשי הסגל חשוב לעזור לסטודנטים להיות מחנכים ואנשי מקצוע איכותיים, כאלה שיצאו מהלימודים עם כלים ללמד ולהוביל שינוי במערכת החינוך בנוסף לביטחון עצמי ומקצועי גבוה.
תוכנית הלימודים בנויה באופן המשלב לימודים תיאורטיים עדכניים והכשרה פרקטית בשטח כגון: לימודי פסיכולוגיה התפתחותית, אסטרטגיות למידה מרחוק, סדנאות העצמה אישית, התנסות קלינית בבתי ספר ממלכתיים, שיתופי פעולה עם בתי ספר ייחודיים, ניהול מיטבי של מערכת היחסים בין ההורים והמורים ועוד.

הסטודנטים בוחרים התמחות בהתאם לרצון ליבם במקצועות: מדעים, מתמטיקה, מקרא ותרבות ישראל, לשון עברית או ספרות עברית וכללית.

בתום הלימודים, הבוגרים שלנו משתלבים במהירות בבתי הספר היסודיים בארץ ונחשפים לחדוות היצירה והשמחה שיש בהוראה. אין תחושה נפלאה יותר מללוות ילד.ה שבתחילת השנה הגיעו לבית הספר חוששים ולעיתים עצובים, אך בסוף השנה קוראים בגאווה מול כל הכיתה.

סיגל חסון, ד"רראש המסלול לבית הספר היסודי

כמעט כולנו זוכרים שם של מחנכת אחת בבית הספר היסודי… זאת שלא רק לימדה אותנו בזמן שנחשפנו לראשונה לעולם הידע, אלא גם הקשיבה, תמכה, חייכה ופשוט הייתה שם עבורנו באחת הצמתים החשובות בחיינו הצעירים. אם יש בך את הדחף להיות דמות מעצבת ומשמעותית בחייהם של ילדים העושים את הצעד הראשון שלהם, אנחנו נעניק לך את ההכשרה התיאורטית והמעשית הטובה ביותר כדי להיות המורה שבעוד שנים, הם בעצמם לא ישכחו…

מי המרצים והמרצות שעומדים ללוות אותי?

תשובות לכל השאלות...

רוצה ללמוד אצלנו?

מתקבלים בעלי תעודת בגרות בממוצע 87 ומעלה.

מתקבלים גם בני ובנות 30 ומעלה ללא תעודת בגרות, לאחר השתתפות בתוכנית ההכנה שלנו.

מידע נוסף על תנאי הקבלה ומלגות תוכלו למצוא כאן:

החלטת? קדימה להירשם!

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.