מסלול הגן - לימודי חינוך לגיל הרך - לידה עד שש

נעים להכיר, המסלול לחינוך הגיל הרך

אנו מאמינים כי השקעה בגיל הרך היא השקעה בעתיד טוב יותר של החברה בישראל, והשקעה במחנכות ובמחנכי הגיל הרך היא הדרך להשיג זאת. במסלול לגיל הרך במכללה האקדמית בית ברל שואפים לטפח דור מצטיין של מחנכים ומחנכות בעלי תפיסה ערכית, יכולת ליזמות ולהנהגה, יכולת הכלה, וטיפוח אינטליגנציה רגשית ביחס לכל באי הגן, על צרכיהם הייחודים.

הלמידה נעשית באמצעות הכשרה בפדגוגיה חדשנית המורכבת מסדנאות ומקורסים בתחומים כגון: פסיכולוגיה, יצירה, שפה, חינוך מיוחד, תרבות ועוד. במקביל לכך, הסטודנטים מקבלים הכשרה קלינית להוראה שכוללת התנסות מעשית לאורך כל שנות הלימודים במגוון מסגרות חינוכיות לילדים (מגיל לידה ועד גיל שש), כל זאת בליווי של מרצים ומדריכות מנוסים וקשובים.
שיטת הלימוד הייחודית למכללה האקדמית בית ברל מטפחת דור של מחנכים בעלי מסוגלות לפעול בסביבות למידה מגוונות ועתירות טכנולוגיה, תוך יכולת לחנך לערכים ולהקנות לילדים ידע, ומיומנויות שנחוצים להתפתחות בריאה ומאושרת.

הלימודים לתואר ראשון בחינוך לגיל הרך נמשכים ארבע שנים, במהלכם כל סטודנט יכול לבחור להתעמק באחד משני מוקדי למידה ייחודיים: אנגלית בגן או חינוך ברוח הגישה המונטסורית בגן הילדים. עם סיום הלימודים, בוגרי המסלול מקבלים תואר אקדמי ראשון – בוגר בהוראה (B.Ed) ותעודת הוראה לגן.
במהלך השנה הרביעית ללימודים ניתן להשלים סטאז' של משרד החינוך שבסופו מקבלים רישיון הוראה.
לא מעט מהסטודנטים והסטודנטיות שלנו מתקבלים לעבודה בגן כבר במהלך הלימודים. כך שהסטודנטים מתחילים את דרכם בעיקר עם תשוקה ואהבה לתחום, אך מסיימים אותה כמחנכים המקצועיים, הרגישים והטובים ביותר בישראל.

ענת בן שבת, ד"ר​​​​​​​​​​​​ראש המסלול והחוג

תמיד הרגשת שעבודה עם ילדים בגיל הרך היא אחת המאתגרות והמתגמלות ביותר שיש? אנו מזמינים אותך ללכת בעקבות תחושת הבטן שלך לעבר הקמפוס הכי יפה בארץ, לקבל את הידע התיאורטי העדכני בתחום (קורסי פסיכולוגיה, חשיבה יצירתית, פדגוגיה חדשנית…) בשילוב התנסות מעשית עם ילדים כבר מהשנה הראשונה ללימודים (סדנאות אומנות, רובוטיקה, סימולציות…) וליווי מקצועי ומסור, שיהפכו אותך לדמות משמעותית בעיצובו של ילד בשנים הקריטיות ביותר להתפתחותו.

מי המרצים והמרצות שעומדים ללוות אותי?

סגל המרצים והמדריכות הפדגוגיות שלנו מקצועי ביותר, מנוסה, קשוב, רגיש ומכיל וילווה אותך עד להצלחה!

תשובות לכל השאלות...

רוצה ללמוד אצלנו?

מתקבלים בעלי תעודת בגרות בממוצע 87 ומעלה.

מתקבלים גם בני ובנות 30 ומעלה ללא תעודת בגרות, לאחר השתתפות בתוכנית ההכנה שלנו.

מידע נוסף על תנאי הקבלה ומלגות תוכלו למצוא כאן:

החלטת? קדימה להירשם!

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.