מסלול הוראת אנגלית

Nice to meet you, לימודי הוראת אנגלית כשפה זרה במסלול רב גילי א-י

המסלול להוראת אנגלית במכללה האקדמית בית ברל מציע תוכנית לימודים רב גילית שמתמקדת בגישות ושיטות הוראה חדשניות להוראת אנגלית כשפה נוספת בבתי ספר יסודיים ועל-יסודיים, לרבות הכשרה להוראת השפה באוכלוסיות לומדים מגוונות כגון: עולים חדשים, ילדים עם צרכים מיוחדים, דוברי אנגלית ועוד.
התוכנית מקנה ידע רחב באמצעות מגוון של קורסים מרתקים (רובם נלמדים באנגלית) בתחומי ספרות ותרבות אנגלית, בלשנות, ומתודולוגיות להוראת אנגלית בדגש על שילוב טכנולוגיה בהוראה.

התוכנית מבוססת על למידה משמעותית ומתן יחס אישי, מגוון סדנאות וקורסים המתקיימים בקבוצות קטנות, כך שהסטודנטים הלומדים בתוכנית מקבלים ליווי ותמיכה אישית של צוות מדריכים מומחים פדגוגיים. ההתנסות המודרכת מתקיימת במגוון בתי ספר ומאפשרת לסטודנטים לקבל הכשרה מיטבית בהיבט רב-גילי.
בנוסף, כדי להפוך את הלימודים לאפילו יותר חוויתיים, התוכנית כוללת מקבץ לימודי שפה ותרבות אנגלית בארץ דוברת אנגלית (אנגליה/סקוטלנד) בסוף השנה השניה ללימודים, וכן אופציה לשלב סמסטר לימודים באוניברסיטה באירופה.

קארן אייבלראש המסלול

אנגלית היא השפה הנפוצה ביותר באמצעי התקשורת, באינטרנט והשפה הזרה הנלמדת ביותר בבתי הספר בארץ ובחו״ל. ועדיין גם היום, יש תלמידים שעבורם אנגלית היא מחסום שמקשה עליהם לפתח ביטחון, תקשורת טובה ולהשתלב במקצועות העתיד. אנחנו כאן כדי לשנות את זה יחד איתך, באמצעות הכשרה חדשנית שתעניק לך ידע מעמיק של השפה ותרבותה פלוס ניסיון מעשי בהוראת אוכלוסיות מגוונות, לימודי שפה ותרבות אנגלית באוניברסיטה באנגליה ועוד… שיחד יפתחו בפני התלמידים שלך צוהר לעולם הרחב.

מי המרצים והמרצות שעומדים ללוות אותי?​

סגל המרצים והיועצים הפדגוגיים כולם מומחים בתחומים שונים הקשורים להכשרת מורים ואנגלית, בקיאים בתחומם וחוקרים במגוון רחב של תחומי דעת רלוונטיים להוראת אנגלית כגון: מדיניות שפה, לקויות למידה, קוגניציה והערכה של המורה, רב לשוניות, ספרות בריטית ואמריקאית, בלשנות שימושית ועוד.

תשובות לכל השאלות...

רוצה ללמוד אצלנו?

מתקבלים בעלי תעודת בגרות בממוצע 87 ומעלה.

מתקבלים גם בני ובנות 30 ומעלה ללא תעודת בגרות, לאחר השתתפות בתוכנית ההכנה שלנו.

מידע נוסף על תנאי הקבלה ומלגות תוכלו למצוא כאן:

החלטת? קדימה להירשם!

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.