הכשרת אקדמאים להוראה בבית הספר העל-יסודי

נעים להכיר, המסלול להכשרת אקדמאים להוראה בבית הספר העל-יסודי

אולי זה בגלל הדור המיוחד של היום, אולי זה בגלל הזיכרונות שלך מהתקופה הזאת… אבל יש משהו בגיל הזה, רגע לפני המעבר של הצעירים לעולם הגדול, שמרגיש לך בדיוק הרגע הנכון ללמד, להשפיע ולשנות. אנחנו כאן כדי לוודא שתקבל את ההכשרה הטובה ביותר כדי לעשות זאת.
תוכנית הלימודים במסלול להכשרת אקדמאים להוראה בבית הספר העל-יסודי במכללה האקדמית בית ברל מבוססת על תשתית אקדמית, ערכית וחברתית שמטרתה לטפח מורים משכילים, רגישים ומעורבים, ולהכשיר אותם להיות מורים מובילים במקצועות הלימוד השונים בחטיבת הביניים ובחטיבה העליונה כגון: מקרא ותרבות ישראל, היסטוריהמדעי החברה ואזרחותספרותלשון עבריתאנגליתשפה וספרות ערביתמתמטיקה, כימיה, ביולוגיה, פיזיקה, מדעי המחשבמדעי הטבעלימודי ארץ ישראל וגיאוגרפיה – אדם וסביבה, של"ח, לימודי סביבהפילוסופיה.
זהו מסלול ייחודי המותאם באופן אישי לצרכי כל סטודנט וסטודנטית ומשלב בין קורסים תיאורטיים להתנסות מעשית. ההכשרה להוראה מאפשרת התמחויות מגוונות ומתרחשת בבתי ספר ייחודיים, בליווי מורים בכירים, מדריכים מנוסים ומובילים אקדמאים בעלי רוח חדשנית אשר מעניקים דוגמה למודלים פדגוגיים חדשניים וממנפים את רעיונות הסטודנטים, במטרה לפתח יצירתיות ויזמות אישית וחברתית. כל זאת, תוך הטמעת טכנולוגיות מתקדמות והתנסות בסימולציות רבות ומגוונות כהכנה להתמודדות עם אתגרים אמתיים בחיי המורה.
בתום הלימודים, יוצאים הסטודנטים עם ארגז כלים ומיומנויות הנחוצות לעבודה השוטפת, עם אופק תעסוקתי מובטח ויציב כמחנכים מקצועיים בעל קרקע חינוכית עשירה לתקשורת מצמיחה ולתווך העולם שמחוץ לכותלי המערכות החינוכיות.

סגל המסלול מורכב ממרצות ומרצים מקצועיים, מנוסים, קשובים, רגישים ומכילים, המתעדכנים בהתאם לרוח וצורכי הזמן החינוכי. ביניהם:

תשובות לכל השאלות...

החלטת? קדימה להירשם!

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.