לימודי מידע ונתונים – התוכנית להוראת לימודי מידע ונתונים

נעים להכיר, התוכנית להוראת לימודי מידע ונתונים

התוכנית, כמו תחום המידע והנתונים עצמו, עוסקת בעקרונות ובפיתוח שיטות לאיסוף וייצוג של נתונים והנגשתם בצורה ברורה, מובנת וויזואלית, במטרה לאפשר ניתוח והסקת מסקנות מושכלת מכמות גדולה של נתונים וחיזוי מהם לעתיד.

המכללה האקדמית בית ברל היא המכללה המובילה את המקצוע החדש להוראה במערכת החינוך, שפותח כמענה לצרכי ההווה והעתיד והופך למקצוע מוביל במערכת החינוך בישראל ובעולם. התחום סומן על ידי האקדמיה הלאומית למדעים כתחום המחייב פיתוח נרחב גם בהשכלה הגבוהה.

התוכנית החדשנית משלבת לימודים עיוניים ומעשיים, בין אם בקמפוס הירוק של בית ברל או באמצעות למידה אונליין לנוחות התלמידים, ומכשירה את הסטודנטים להיות מומחי תוכן בידע ונתונים, בקיאים בהוראת מידע ונתונים, בפיתוח חשיבה כמותית, ניהולית ואנליטית, ובהובלת למידה מבוססת פרויקטים במעבדה ובסביבות מתוקשבות. כל זאת באמצעות קורסים איכותיים בנושאים כגון: ויזואליזציה, חדשנות פדגוגית, גיאואינפורמטיקה, אינפוגרפיקה, איסוף, ניתוח ועיבוד מידע ונתונים, סטטיסטיקה, אקסל למתקדמים, תכנת BI, מערכות מידע גיאוגרפיות (GIS), קבלת החלטות וחשיבה ביקורתית, אינפואתיקה ועוד.

בתום הלימודים הבוגרים מקבלים את כל הכלים שיאפשרו להם להיות מורים מומחים בתחום אשר סוללים את הדרך לתלמידיהם להתמודד עם הפיתוח המואץ של תכניות לימודים אקדמיות בתחום ולתת מענה לביקוש הגובר בתחום האזרחי, הצבאי, המדעי והתעסוקתי.

עודד פוצ'טר, פרופ'

אי אפשר להתעלם מכך שהעידן הנוכחי מייצר נתונים בהיקפי ענק. לפיכך, איסוף מובנה וניתוח שלהם נדרש לכל תחומי המדע, התעשייה והחברה. התכנית להוראת מידע ונתונים בבית ברל היא התכנית המובילה בישראל הנותנת מענה לצורך הגובר באנשי חינוך בעלי ידע וכישורים מתאימים. התכנית תסלול לך את הדרך להוראת העתיד, תעניק לתלמידיך ולך תשתית להמשך התפתחות הקריירה בתחומים חדשים כמו: ניהול ושימור ידע, מידענות נתונים, כריית מידע וניתוח נתונים באמצעים חדשניים וחדשנות פדגוגית.

תשובות לכל השאלות...

החלטת? קדימה להירשם!

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.