כניסה

 הפקולטה לאמנויות - המדרשה

תודה, הבקשה נשלחה.
מתעניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
 
 
 
/
 
/
 
תיאור
גיא בן-נרדקאן הפקולטה לאמנויות - המדרשה
דקאן הפקולטה לאמנויות - המדרשה
גיא בן-נר - דקאן הפקולטה לאמנויות - המדרשהניווט בדף
רותי סלערותי סלע
ראש המחלקה ללימודי אמנות מעשיים
סגל ההוראה - לימודי אמנות מעשיים ניווט בדף
ד"ר שי בידרמןד"ר שי בידרמן
ראש תחום לימודים עיוניים באמנות
ד"ר שי בידרמןניווט בדף
אורלי סבראורלי סבר
ראש תחום חינוך לאמנויות
אורלי סברניווט בדף
ברק הימןברק הימן
ראש המחלקה לקולנוע
ראש המחלקה לקולנועניווט בדף
ד"ר רותי גינזבורגד"ר רותי גינזבורג
ראש התכנית לתואר שני M.Ed בחינוך לאמנות
ד"ר רותי גינזבורגניווט בדף
ד"ר נטע רם-ולסובד"ר נטע רם-ולסוב
ראשת התכנית לתואר שני בטיפול באמנות חזותית למטפלים מנוסים
ראשת התכנית לתואר שני בטיפול באמנות חזותית למטפלים מנוסיםניווט בדף
ד"ר אופירה הוניגד"ר אופירה הוניג
ראשת המחלקה לטיפול באמנות
ראשת המחלקה לטיפול באמנותניווט בדף
צלילה מלניקצלילה מלניק
ראש התכנית להכשרת מדריכים לאמנות
ראש התכנית להכשרת מדריכים לאמנותניווט בדף

 

 

שלוש תערוכות חדשות2022-11-17T22:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/news_events/2021-2022/sep-22/Pages/exhib-9-22.aspxשלוש תערוכות חדשותפתיחה: 21/9/22 | נעילה: 18/11/22 | זויה צ'רקסקי - הלוויה של פטריסיה נאדי | גסטון צבי איצקוביץ - מפה שונה לגמרי של הארץ | בקצה השמים – תערוכה קבוצתית

 

 

מכינות בפסיכולוגיה לקראת לימודי תואר שני בטיפול באמנויות2022-09-17T21:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/maslulim/ma/tipul/Pages/mehina-winter.aspxמכינות בפסיכולוגיה לקראת לימודי תואר שני בטיפול באמנויותרוצים להירשם ללימודים בתכנית היוקרתית לתואר שני בטיפול באמנויות? זו ההזדמנות שלכם לעבור את קורסי ההשלמה.
פרויקט אמנותי קהילתי2022-06-25T21:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/art-kehila.aspxפרויקט אמנותי קהילתיבסוף סמסטר ב' תשפ"ב התקיים פרויקט אמנותי קהילתי, בשיתוף פעולה עם בית הספר ביאליק-רוגוזין בתל אביב.
ברכות לאור וייסברג ואיתמר אלקלעי - בוגרי המחלקה לקולנוע במדרשה2022-06-07T21:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/or-itamar.aspxברכות לאור וייסברג ואיתמר אלקלעי - בוגרי המחלקה לקולנוע במדרשההמכללה האקדמית בית ברל גאה בהישג האדיר של שניים מבוגרי המחלקה לקולנוע במדרשה, הפקולטה לאמנות, בטקס חלוקת הפרסים של פסטיבל הסרטים דוקאביב.
האירוע השני של "הפקולטה" - מרכז תרבות ויזואלית של המדרשה היה מרגש ומוצלח מאוד2022-04-09T21:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/or-2.aspxהאירוע השני של "הפקולטה" - מרכז תרבות ויזואלית של המדרשה היה מרגש ומוצלח מאודעם 200 איש בקהל שצפו בסרט העוצמתי של קרן ידעיה - "אור", אשר זכה בפרס מצלמת הזהב בפסטיבל קאן, בפרס אופיר ובמקום הראשון בפסטיבל ירושלים.
הצלחה אדירה לאירוע ההשקה של "הפקולטה" | מרכז לתרבות ויזואלית במכללה האקדמית בית ברל2022-03-02T22:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/hashaka-popolo.aspxהצלחה אדירה לאירוע ההשקה של "הפקולטה" | מרכז לתרבות ויזואלית במכללה האקדמית בית ברלהקרנת הסרט "אוונטי פופולו" התקיימה בתאריך 2/3/22 והייתה מלאה עד אפס מקום בסטודנטים, מרצים ושכנים מכל היישובים והערים שמסביב למכללה.
תערוכה וירטואלית - תמרוני השראה דוקומנטרית2022-01-26T22:00:00Zhttps://www.beitberl.ac.il/academic/faculties/art/news/new/Pages/vir-ex.aspxתערוכה וירטואלית - תמרוני השראה דוקומנטריתהמחלקה לקולנוע, בפקולטה לאמנויות המדרשה, שמחה וגאה להזמין כל אחד ואחת מכם/ן לסיור בתערוכה וירטואלית, פרי עבודתם של תלמידי שנה ב' בקורס "מודלים של השראה בקולנוע הדוקומנטרי" בהנחייתו של פרופ' דן גבע.

המכללה האקדמית בית ברל