שירותים ומידע לסטודנטים

השאלת ספרים

הזכות לשאילת ספרים היא אישית ואינה ניתנת להעברה. סטודנטים לתואר ראשון זכאים לשאול 5 ספרי עיון (שאינם עותקי לילה), ו-2 ספרי ספרות יפה בו- זמנית, למשך תקופות שונות על פי סוג הספר (ההשאלה המינימלית היא לשבוע עם הארכה אוטומטית). סטודנטים לתואר שני זכאים לשאול 7 ספרי עיון (שאינם עותקי לילה), ו-2 ספרי ספרות יפה בו זמנית, למשך תקופות שונות על פי סוג הספר (ההשאלה המינימלית היא לשבוע עם הארכה אוטומטית).

השאלת לילה

ספרים המסומנים בסרט צהוב נקבעו כעותקים להשאלת לילה בלבד. ניתן להזמין עותק לילה להשאלה באותו יום. על המזמין להוציא את הספר מהמדף ולהירשם בדלפק ההשאלה.

הארכת השאלה אוטומטית

לכל הספרים המושאלים, מלבד הספרים היוצאים להשאלת לילה, נעשית הארכה אוטומטית, ואין צורך לבצע הארכה על ידי הקוראים.
כאשר ספר מוזמן על ידי קורא אחר, לא תתבצע הארכה אוטומטית והודעה על כך שהספר מוזמן תשלח הודעה הדוא"ל לקורא המחזיק בספר. במקביל המזמין – יקבל הודעה לדוא"ל שהספר ממתין לו בדלפק ההשאלה.
הדוא"ל של הקורא דרך פורטל המכללה.

החזרת ספרים

יש להחזיר ספרים מושאלים עד שעת הסגירה של הספרייה, ניתן להחזיר את הספרים בדלפק ההשאלה או לשלשלם לתיבת החזרת הספרים ליד דלת הכניסה.
קורא שלא יחזיר ספר במועד יקבל תזכורות בדוא"ל. קורא המאחר בהחזרת ספר מוזמן יחויב בקנס כספי ובהתאם לשיקול דעת של אחראית הספרייה.

ספר אבוד

במקרה של איבוד ספר מסיבה כלשהי, יתבקש הסטודנט לרכוש ספר חלופי, עבור כל ספר אבוד, זאת לפי צרכי הספרייה.

הזמנת ספרים

ניתן להזמין ספר המושאל לקורא אחר, ולקבלו כשיוחזר. ניתן לבצע הזמנות במסך המצאי של הספר במערכת "זום". הזמנה זו מונעת את האפשרות להאריך את השאלתו של הספר. המזמין יקבל הודעה טלפונית כאשר הספר יגיע לספרייה, והוא יישמר עבורו בדלפק ההשאלה.

יעץ מרחוק

שירות היעץ מרחוק של הספרייה נותן תמיכה בתהליכי חיפוש: איתור פריטים ביבליוגרפיים והפניה למקורות מידע רלוונטיים בנושא מסויים. אנו נשלח ביבליוגרפיה של חומרים בנושא מבוקש (ספרים, מאמרים, עבודות מחקר, שאלונים), וכן מספר פריטים בטקסט מלא.
הפנייה לשירות דרך טופס יעץ מרחוק באתר הספרייה.

השאלה בין-ספרייתית

ניתן להזמין ספרים, מחקרים, שאלונים, או מאמרים, שאינם נמצאים בספרייה מספריות אחרות, איתן יש לנו קשרי השאלה בארץ.
השירות כרוך לעיתים בתשלום עבור משלוח ו/או צילום, בהתאם לדרישת המוסד השולח.
לקבלת השירות יש לפנות לספרניות.

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.