בית ברל מובילים מהפכה בחינוך

אנחנו מאמינים שההזדמנות האמיתית להניע מהפכה בחינוך טמונה בשינוי מהיסוד של הכשרת נשות ואנשי חינוך, מורות ומורים במערכת הפורמלית, הבלתי פורמלית ובחינוך המיוחד. אצלנו לומדים אחרת, על מנת שתוכלו ללמד אחרת.

המגוון הרחב ביותר של מסלולי לימוד בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי

אנחנו מאמינים שיש הרבה יותר מדרך אחת לעסוק בהוראה וחינוך, ומציעים לכם את המגוון הרחב ביותר של הכשרות ומסלולי התמחות ייחודיים, שיעניקו לכם אופק מקצועי ותעסוקתי מתאים לשאיפותיכם:
ניהול, הגיל הרך, הוראה לבתי הספר היסודיים והעל יסודיים, חינוך מונטסורי ודמוקרטי, ייעוץ חינוכי, קידום נוער, הוראה בחינוך בלתי פורמלי, אבחון דידקטי, עבודה קהילתית, רכזי הערכה ומדידה, עבודה עם נוער בסיכון, מומחי ללקויות למידה, מומחים לחינוך דיאלוגי, מובילי חדשנות פדגוגית, רכזי חינוך חיים משותפים, הנחיית מיינדפולנס ועוד.

למידה חווייתית במודלים חדשניים

חלפו הימים בהם מורות ומורים מקנים ידע לתלמידים בצורה חד-צדדית. אנחנו במכללה האקדמית בית ברל מאמינים בשיתוף והפריה הדדיים של ידע, ניסיון ורעיונות.
הלמידה נעשית במרחב לימודים משותף לכל שנת לימוד, המשלב שיטות הוראה חדשניות – כולל הנחיה אישית, למידה בקבוצות, למידה עצמאית והתנסותית. אצלנו תרכשו כלים פדגוגיים חווייתיים, חדשניים ורלוונטיים של משחק, יצירה, הכנת פודקאסטים, הרצאות TED בעברית ובאנגלית, יצירת סרטי וידאו, שימוש בטיק טוק ורשתות חברתיות, טכנופדגוגיה ועוד.

חינוך בגישה רגשית-טיפולית

אנחנו מאמינים שמורות ומורים קשובים צריכים קודם כל להכיר את עצמם. תוכנית הלימודים שלנו מעניקה לך את היכולת לצמוח, להבין את עצמך ואת מקור הכוח שלך, להבין למה בחרת להיות מורה, לחשוף את הניצוץ הפנימי ולחלוק אותו עם אחרים.
הפקולטה החדשה שלנו לטיפול, ייעוץ ותמיכה חינוכית היא מרכז של למידה וצמיחה רגשית, ותאפשר לכל סטודנט.ית לרכוש כלים להקשבה ורגישות חינוכית, שהינם חיוניים לכל מי שרוצה ליצור תנאים ללמידה משמעותית.

הכשרה התנסותית

בסופו של דבר, אין כמו לצאת אל השטח. הסטודנטיות והסטודנטים של בית ברל יוצאים מהקמפוס ונחשפים למערכת החינוך הישראלית באמצעות סיורים והתנסויות בשדה החינוך, מצפון הארץ ועד דרומה, תוך קבלת ליווי, הדרכות ומשובים.

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.