מובילי דעת קהל ואנשי חינוך משתפים אותנו בחוויות האישיות שלהם מבית הספר ומה זה המורה החדש עבורם

גוגל, יוטיוב, אינסטגרם… המציאות המשתנה והחדשנות הטכנולוגית גרמו לשינוי עצום באופן צריכת המידע שלנו ושל הילדים ובני הנוער. כניסתן של הרשתות החברתיות והווטסאפ גרמה לכך שרוב התלמידים נמצאים הרבה פחות בכיתה והרבה יותר במרחב הווירטואלי.

במהלך שנת הלימודים נתקלים התלמידים בשלל דמויות משמעותיות אשר מלוות אותן בחוויות השונות: מהחומר הלימודי ועד לחוויות האישיות והרגשיות אשר עוברות עליהם.
אצלנו במכללה האקדמית בית ברל מאמינים כי הדמות המחנכת אשר מלווה את התלמידים במסגרות החינוכיות צריכה להתאים את עצמה לקצב החיים החדש ולצרכים של המערכת והתלמידים וזה מבחינתנו הגדרה מדויקת של "המורים החדשים".
מי הם המורים החדשים? מה הם חושבים על תפקידם כמורים ומחנכים במציאות שמשתנה כל יום? הזמנו אלינו כמה אנשי חינוך ומורים מעוררי השראה שיסבירו לנו מי זה ״המורה החדש״.

המורים החדשים שלומדים בבית ברל הם לא רק מורים שלומדים ומלמדים, הם מורים שמשלבים ערכים כמו נתינה, מצוינות וערכיות בכל דבר שהם עושים וכן במסגרות החינוכיות.
המורים החדשים הם מורים שמעבירים את החומר הלימודי בדרך שבה כל אחד יכול להתחבר לנלמד בכיתה ולחזק את המקום האישי שלו.
המורים החדשים הם מורים שמבינים שמאחורי כל ילד יש סיפור שרק מחכה שיספרו אותו.
המורים החדשים לומדים בבית ברל.

לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית איגדנו 10 סיפורים אישיים של מובילי דעת קהל ואנשי חינוך אשר משתפים אותנו בחוויה האישית שלהם מבית הספר ומה זה "המורה החדש" עבורם.

אירה דולפין אירה דולפין
כוכבת רשת
כוכבת הישרדות ומאמנת הכושר אירה דולפין משתפת אותנו בסיפור העלייה לארץ שלה והקשיים החברתיים שחוותה בבית הספר ועל המורה המיוחד שזיהה את  הקושי וסייע לה.

 

נוי והדרנוי והדר
כוכבות רשת
התאומות הפוטוגניות נוי והדר כובשות את המסכים ואת מסלולי הדוגמנות מגיל צעיר, לחשיפה הגבוהה מתלווה מחיר של היעדרות מבית הספר ותחושות של קנאה וחוסר פרגון מאת חבריהם לספסל הלימודים. נוי והדר מספרות על המורה מיוחדת שלהם שליוותה אותן לאורך השנים ודאגה שלצד חיי הזוהר ישמרו הבנות על מסגרת לימודית וחברתית.

 

שירלי טמירשירלי טמיר
בלוגרית הורות
בעידן של היום המונח משפחה חדשה מקבל משמעויות רבות וישנן משפחות חד מיניות רבות.
שירלי משתפת אותנו בסיפור של משפחה חד מינית הכוללת את ההתמודדות של אחד הילדים עם קריאות גנאי מצד חבריו לכיתה, ובפתרון היצירתי שהעלה המורה החדש של אותו ילד.

 

אופק ראשון אופק ראשון
כוכבת רשת
6 שנים של חרם ונידוי חברתי עברו על אופק ראשון. במהלך השנים האלו חיפשה אופק את הדמות המשמעותית שתעזור לה ותשים לב למה שקורה לה בבית הספר.
מוזמנים לצפות בסרטון של אופק ולשמוע מיהו המורה החדש עבורה.
צפו בסרטון המלא של אופק>>

 

דניאל ויינרב דניאל ויינרב
כוכבת רשת
המעבר לעיר חדשה ובית ספר חדש גרמו לכך שברגע אחד דניאל הפכה להיות "הילדה החדשה". קבלת הפנים שחיכתה לה הייתה בריונות וחרם שפגעו בה ובלימודים.
בזכות המחנכת שלה הצליחה דניאל לקבל כלים להתמודדות.

 

ספיר בן רובי ספיר בן רובי
כוכבת רשת
תלמידת התיכון ספיר משתפת אותנו בחוויות האישיות שלה שהשפיעו על חיי היום יום בבית ובבית הספר. החל מתקופת הגירושים של הוריה וכלה במחלת הסרטן שבה לקתה אמה.
בתקופה בה עברו על ספיר קשיים רבים היא בוחרת לשתף את המחנכת שלה שתמכה בה בצורה מרגשת לאורך התקופה.

 

עומרי מזרחי עומרי מזרחי
כוכב רשת
אין נערה שלא מכירה את ערוץ היוטיוב של עמרי מזרחי. בין סרטוני האיפור והלייף סטייל שלו מסתתר סיפור של נער שהרגיש שהמסגרת הנוכחית בבית הספר שלו לא מתאימה, ובמורה שעזרה לו למצוא את הדרך שלו.

 

אריאל לדני אריאל לדני
כוכב רשת
עם תחילת הלימודים בחטיבה הרגיש אריאל שהוא לא מוצא את עצמו בין כמויות החומר הלימודי בכיתה. רגע לפני שהוא "נפל בין הכיסאות", הצליחה המורה של אריאל לתת לו כלים להצלחה.

 

רומי אברג'יל רומי אברג'יל
כוכבת רשת
במשך שנים חוותה רומי אברג'יל חרם ובריונות שגרמו לה להפסיק להגיע לבית הספר.
בזכות המחנכת שקיבלה אותה מהרגע הראשון הצליחה רומי למצוא את מקומה.
עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.