ב 23/12/2021 התקיים אירוע TEDx במכללה האקדמית בית ברל על ידי המרכז לחדשנות בחינוך. אירוע זה נועד להפיץ רעיונות בנושא החינוך ולצורך כך בחרנו 9 מרצים מעוררי השראה המגיעים מעולם החינוך.
האירוע וההכנות לאירוע, בהנחייתם של ראש המרכז לחדשנות בחינוך – דניאל קובלר ואור בן דורי – מנהלת פרויקטים בהפקתו של עידו קפלן, ארכו כשלושה חודשים וכללו סדרה של 5 מפגשים בזום, שני מפגשים פרונטליים, חזרה גנרלית ויום המופע.

פרופ' יולי תמיר – הרצאתה עסקה בתשובה לשאלה – מדוע מבחני פיזה משווקים הבטחות שווא, פוגעים בתלמידים החלשים ומעוותים את מערכת החינוך.
להרצאה >

יהונתן דורון – "חינוך מצופה בשוקולד". הרצאתו עסקה במהותו של החינוך הטהור המבוסס על קשר אישי, הכלה והבנה של מרחב הגדילה שבו חיים ילדים ומבוגרים כאחד.
להרצאה >

יעקב הכט – חינוך דמוקרטי. הרצאתו עסקה בשאלה מדוע צריך לחוות חיים דמוקרטיים כבר בבית הספר?
להרצאה >

פרופ' יורם הרפז – הרצאתו עסקה בהצעתו כיצד לארגן את מערכות החינוך מחדש.
להרצאה >

נעמי גוברין-שוורץ – הרצאתה עסקה בתוכנית ה SEL CHALLENGE של עמותת 8200, תוכנית המקדמת מיזמים חינוכיים בעזרת מודל הChallenge במטרה לייצר שינוי חברתי ולשפר את תחום החינוך בישראל.
להרצאה >

למא מסארווה – הרצאתה עסקה בכלי שאותו פיתחה Inner Switch Mirror אותו פיתחה בשביל שסייע לה לעבור משבר חברתי ולצאת ממנו חזקה, חדשה ומצליחה יותר.
להרצאה >

נועה הילזנרט – הרצאתה עסקה בשיעורים ששכחו ללמד בבתי הספר.
להרצאה >

אלון ארבץ – הרצאתו עסקה בשבירת מוסכמות בקרב התפיסה הרווחת בקהילת היזמים, משקיעים והציבור הרחב שסטארטאפ צריך לעשות ״מהפכה״ או ״לשנות את העולם״ בכדי להצליח בגדול.
להרצאה >

יואב אסא – הרצאתו עסקה בסיפורו האישי מעורר השראה, על כוחו של רצון, על הישרדות, על התמודדות עם סבל איום של אדם שאולי עשוי לגרום לכל אחד לחשוב פעם נוספת על איך נכון להתמודד עם אתגרים.
להרצאה >

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.