על הסדנה

מרכז למידה הוא סביבת למידה המיועדת לטיפוח לומד עצמאי ומכיל פעילויות מגוונות המכוונות לסגנונות למידה שונים. מרכז למידה יכול להכיל דפי פעילות, משחקים, ספרים, אביזרי סאונד, מצגות, QR שמקשר לפריטים וירטואליים וחומרים אחרים.

חבילת מרכז למידה מיועדת לתכנון ויצירה של מרכז היברידי, הפועל במרחב הכתה כמו גם באופן וירטואלי ללומדים בבית מרחוק. מרכז כזה מצריך שיקולי דעת בעיצוב מערכת הניתנת להפעלה בכתה (באופן פיזי) ובבית (באופן וירטואלי) במקביל. חלקי המרכז יתוכננו מראש בכדי ליצור זהות חזותית ויכולת התמצאות טובה של הלומדים.
החבילה מורכבת משני שיעורים: השיעור הראשון מתמקד בשיקולי דעת עיצוביים של מרכז למידה תוך התייחסות למאפיינים בזהות החזותית של רכיבים במרכז.
השיעור השני עוסק בכלים טכנולוגיים תומכים: תוכנות האופיס כעורכים גרפיים, מחולל QR ותוכנות ענן ליצירת רבדים וירטואלים.

​נוהל הזמנת סדנאות במרכז​

המרכז לתכנון לימודים מציע מגוון סדנאות העוסקות בהיבטים עיצוביים, טכנולוגיים ופדגוגיים, התומכות בהכנת חומרי הוראה-למידה. לכל סדנה מוזמנת יש למלא טופס הזמנת סדנה נפרד, ולהעבירו אלינו שבועיים מראש.

אישור על הסדנה המוזמנת יישלח מאתנו באמצעות הדוא"ל, לאחר הטיפול בבקשה.

על כל שינוי/ ביטול של סדנה מוזמנת יש להודיע בכתב לדוא"ל dinaka@beitberl.ac.il לא יאוחר משבוע לפני המועד המתוכנן. טלפון לבירורים, ליעץ ותכנון הסדנאות ניתן להתקשר בטלפון: 09-7476286.

הסדנאות מועברות בשילוב עם מרצה הקורס ומותנים בנוכחותו בשיעורים.
הסדנאות מוגבלות לקבוצות של בין 15 ועד 25 סטודנטים. קבוצות גדולות יותר יש לפצל לשתי קבוצות.

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.