על הסדנה

לתוכנת ה- PowerPoint יכולות עריכה גרפית מפותחות ויכולה לשמש כמחולל גרפי לכמעט כל סוג של תוצר למרחב הלמידה. באמצעותה ניתן ליצור כרזות, מרכזי למידה, אלמנטים ללוחות קיר, משחקי לוח, כרטיסיות,  גרפיקה למשחקים דיגיטליים ועוד.

ה- PowerPoint מתאימה לצורכי העיצוב של המורה, שכן היא נועדה לעבודה עם תמונה וטקסט, ניתן להדפיס באמצעותה גדלים מגוונים והיא זמינה לכולם.

בשיעור נלמד כיצד ליצור גרפיקה בסיסית לה אנחנו נזקקים כמעצבי מרחבי הלמידה שלנו: עבודה עם תמונה, עבודה עם כותרות שונות, יצירת אלמנטים גרפיים בסיסיים, חשיפה למאגרי תמונות מגוונים איתם ניתן לעבוד בתכנה ועוד.

המטרה היא שלאחר שיעור זה, יוכלו הסטודנטים לייצר לעצמם באופן יעיל, חסכוני בזמן ובכסף ובאופן מושכל חומרי הוראה להם הם נדרשים.

​נוהל הזמנת סדנאות במרכז​

המרכז לתכנון לימודים מציע מגוון סדנאות העוסקות בהיבטים עיצוביים, טכנולוגיים ופדגוגיים, התומכות בהכנת חומרי הוראה-למידה. לכל סדנה מוזמנת יש למלא טופס הזמנת סדנה נפרד, ולהעבירו אלינו שבועיים מראש.

אישור על הסדנה המוזמנת יישלח מאתנו באמצעות הדוא"ל, לאחר הטיפול בבקשה.

על כל שינוי/ ביטול של סדנה מוזמנת יש להודיע בכתב לדוא"ל dinaka@beitberl.ac.il לא יאוחר משבוע לפני המועד המתוכנן. טלפון לבירורים, ליעץ ותכנון הסדנאות ניתן להתקשר בטלפון: 09-7476286.

הסדנאות מועברות בשילוב עם מרצה הקורס ומותנים בנוכחותו בשיעורים.
הסדנאות מוגבלות לקבוצות של בין 15 ועד 25 סטודנטים. קבוצות גדולות יותר יש לפצל לשתי קבוצות.

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.