המחלקה ללימודי פיסול במדרשה מבקשת לעודד את הסטודנטים הלומדים בה לחשוב על צורות חדשות של עשייה וחוויה, ועל תפקידים חדשים שאלו יכולות למלא בעולמנו.

הלימודים במחלקה משלבים תנאים לחקירה עצמאית וקבוצתית באמצעות הפעילות בסדנת הפיסול, ובאמצעות שיעורי ביקורת והנחיה, שמטרתם לפתח אצל הסטודנטים מיומנויות של צפייה ודיון. לצד הקניה של בסיס היסטורי ועיוני וחשיפה לניסוחים השונים של המציאות שהפיסול העכשווי מתדיין עמם, מקנה המחלקה לסטודנטים גם כישורים וידע טכניים של ייצור והפקה. אך מעל הכול, הלימודים במחלקה הם ביטוי של מוריה המייצגים מגוון רחב של נקודות מבט, עמדות תרבותיות ושיטות הוראה, שפותחים בפני הסטודנטים מרחב לנסח ולהבליט את קולם הייחודי, את יצר הסקרנות, ההרפתקנות ואת הנכונות לאתגר את הסביבה ולערער על מוסכמות. המחלקה ללימודי פיסול מבקשת להעמיד בסוף מסלול הלימודים בוגרים רציניים ושאפתנים שהם גם אמנים עצמאים.

מבנה הלימודים

לימודי פיסול מבוססים על שיעורי יסוד הנפרסים על פני שתי שנות הלימודים הראשונות. הסטודנטים במסלול לתואר ראשון מחויבים בשיעור אחד בכל שנה אך הם יכולים לבחור בשיעורים נוספים במסגרת שיעורי הבחירה. בשנתיים הבאות יכול הסטודנט להתמקד בהתאם להעדפותיו בפרקטיקה אמנותית ברמה מתקדמת, הכוללת גם שיעורים מתקדמים בפיסול.

מסלולי לימודים המאפשרים בחירה בשיעורי פיסול

סגל ההוראה

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.