המחלקה לטיפול באמנות

​​מנהל המחלקה לטיפול באמנות, ראש התואר השני לטיפול באמנות, ראש התואר השני לטיפול באמנות למטפלים מנוסים: ד"ר גל אברמובסקי
רכזת קלינית ומנהלת הכשרה מעשית: ליאת פרקש

במחלקה לטיפול באמנות במכללה האקדמית בית ברל אנו מקיימים שני מסלולי לימודים לתואר שני (M.A.A.T): מסלול לתואר שני (M.A.A.T) ומסלול תואר שני למטפלים מנוסים (M.A.A.T), תכנית לפסיכותרפיה אנאליטית באמצעות אמנות/תיאטרון פלייבק ובנוסף, אנו מקיימים תכניות הכשרה מתקדמות במגוון מסלולים. הלימודים משלבים תיאוריה ופרקטיקה וכוללים תהליך למידה יצירתי, התנסותי, דינמי וטרנספורמטיבי. בתהליך זה הסטודנטים עוברים מסע התפתחות אישי ומקצועי המלווה בהדרכה אישית וקבוצתית המכשיר אותם לעבודה עם אוכלוסיות מגוונות במערכות הבריאות, החינוך והרווחה.

אנו מטפחים בסטודנטים את הזהויות השונות: המטפל באמנות, החוקר והאמן, תוך תנועה במרחבים הפוטנציאלים השונים של חומרי היצירה ומרחבי הסטודיו. הלימודים מתבססים על ידע תיאורטי בפסיכותרפיה פסיכודינמית, דרך תפיסות הומניסטיות, גישות טיפול קצר מועד וגישות בטיפול באמנות, בפרט הגישה הפנומנולוגית, כשהתיאוריות נלמדות בהתייחס לעבודה קלינית עם אוכלוסיות שונות. הלימודים כוללים התנסות מעשית מקיפה ומעמיקה המכשירה את המטפלים באמנות להיות קלינאים בעלי יכולת עבודה בשטח במוסדות שונים, כשהם שואפים להתפתחות מתמדת במסעם המקצועי ובמפגש עם מטופליהם.

המחלקה חברה בקונסריום האירופאי ECArTE של המוסדות המוכרים להכשרת מטפלים באמנות. תעודות המאסטר של המחלקה ותעודת הפסיכותרפיה קבוצתית אנאליטית של המחלקה מוכרות למי שמעוניין גם לעבוד במקצוע במדינות אירופה השונות.

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.