ניהול, יזמות וייעוץ ארגוני

נעים להכיר, המגמה לניהול, יזמות וייעוץ ארגוני

מטרת המגמה לניהול, יזמות וייעוץ ארגוני היא להקנות ידע על אודות ארגונים, להבין תהליכים בארגון וכן לנתח וליישם כלים לשיפור הסביבה הארגונית. תוכנית המגמה לניהול ארגוני חברתי שמה דגש על היכרות מעמיקה עם המציאות החברתית, הכלכלית והפוליטית שבתוכה פועל הארגון, תוך הקניית ידע ניהולי ופרקטיקות יישומיות לעבודה בשטח.

ייחודיות המגמה לניהול, יזמות וייעוץ ארגוני היא בהכשרה של עובדים, מנהלים ויזמים להובלה בתחומם כך שיוכלו להכיר ולתעל תחומי ידע הנושקים לעבודתם באופן יעיל ומיטבי. בתוכנית מתוודעים לאופני קבלת החלטות, ייעוץ ארגוני, התנהלות מול תקשורת המונים, עיצוב מדיניות ויישומה והתמודדות עם הסביבה החיצונית והפנימית של ארגונים. הסטודנטים מקבלים בסיס ידע רחב וכלי ניהול מגוונים המאפשרים להם להשתלב בארגונים חברתיים, בשלטון המקומי, במינהל הציבורי ובשוק הפרטי בארץ ובעולם. הסטודנטים יוכלו להבין טוב יותר את הכוחות הפנימיים הפועלים בארגון כמו גם את ההיבטים החיצוניים של סביבת הארגון, המשפיעים על תפקודו בסביבה מודרנית ודינאמית.

מטרת העל של תוכנית הלימודים במגמה לניהול, יזמות וייעוץ ארגוני היא להכשיר את 'העובד החדש'. עובד זה יוכשר להתמודד עם שוק העבודה החדש ועם שינויים המתרחשים בשווקי עבודה גלובליים. כיום, ארגוני עבודה פרטיים וציבוריים מחפשים עובדים מיומנים, המסוגלים לשלב יזמות עם יצירתיות, עובדים שיכולים לקדם את הארגון, ליזום חדשנות ולראות בראיה כוללת את הצרכים של השחקנים השונים במערכת. עובדים כאלו נדרשים לשלב יכולות אנליטיות, יכולות ניהוליות עם הבנה, ניתוח וניהול מצבים מורכבים מבחינה פוליטית, חברתית, כלכלית ומשפטית.

גלית אהרון, ד"רראש המגמה

תוכנית הלימודים במגמה לניהול, יזמות וייעוץ ארגוני מספקת מענה לדרישות שוק העבודה החדש ומעניקה קרש קפיצה לקידום משמעותי ולפיתוח קריירה במגוון רחב של ארגונים: משרדי ממשלה, רשויות וחברות ציבוריות, פירמות עסקיות בשוק הפרטי, עמותות וארגונים חברתיים ושלטון מקומי. התוכנית גם מותאמת לדרישות הסף של לימודי המשך במוסדות האקדמיים המובילים בישראל ובעולם.

מי המרצים והמרצות שעומדים ללוות אותי?​

תשובות לכל השאלות...

החלטת? קדימה להירשם!

עוגיות

אתר זה משתמש בעוגיות כדי לשפר את הפונקציונליות של האתר, לספק לך חוויית גלישה טובה יותר ולאפשר לשותפים שלנו לפרסם לך.

מידע המפרט על השימוש בעוגיות באתר זה וכיצד ניתן לדחות אותם, ניתן לצפות במדיניות העוגיות שלנו.

על ידי שימוש באתר זה או לחיצה על "אני מסכים", אתה מסכים לשימוש בעוגיות.